Фільм “Отже, війна”, 2012

2985

Отже, війна (Значит, война / This Means War), 2012, США

Отже, війна (Значит, война / This Means War), 2012, СШ

Кіно про те, як два суперагенти (друзі) почали змагатись за одну дівчину, використовуючи професійні навички шпигування.
Фільму присвоїли жанри – бойовик, мелодрама, комедія – і він від кожного з жанрів трохи чогось хапнув, але так і не став їх поєднанням. Актори візуально були занадто… колоритними, щоб гармонійно поєднатись у трійці головних героїв.

Том Харді (Гарді) мені постійно нагадував Кєнзова з Х-Фактора. Так само у фільмі “Інша Земля” мене відволікало те, що головний герой страшенно був подібним на персонажа з Масок-шоу (я так і не додивився те кіно). Ну, а Харді до того ж у своїй ролі не був схожим ні на шпигуна, ні на закоханого… а от на розведеного був схожий – така в нього ситуація і в реальному житті.

Кріс Пайн (на фото праворуч) має дуже дивний череп – для ролі інопланетянина якраз добре підходить, не треба багато гриму. У фільмі він представлений таким собі зарозумілим ловеласом-гультяєм, якому все легко дається і який вміє взяти від життя необхідне… Невпевненно в нього вийшло показати таку впевнену людину.

Різ Візерспун хоч в житті не набагато старша за своїх колег, але на екрані виглядала просто огидно – негарні тонкі губи, старечі очі, щелепа потворної форми, волосся незрозумілою купою… добре, що хоч ноги часом рятували картинку. У своїй ролі акторка теж не показала нічого видатного – стандартні кліше з голівудського атласу типових поз і виразів обличчя.

Загалом – легеньке, попсове кіно, яке можна подивитись після трудового дня, якщо особливо не відволікатись на зовнішність акторів. Ну хай буде 5/10 від enter.lviv.ua.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я