Замовники і виконавці на лохиновому полі

740

Як розробник сайтів з величезним досвідом, я нещодавно дуже зацікавився одним оголошенням на фейсбуці.

оголошення пошуку стажера

Отже, в замовників немає грошей – взагалі, навіть на верстку сторінки на сайті. Ну, буває. Але щось не віриться, що такий досвід ведення бізнесу дає право на прогнози щодо перспективності стартапів.
А у виконавців нема роботи – взагалі. Вони тільки що пройшли якісь курси з html і готові щось робити безкоштовно, щоб потім розказати мамі, що працюють у перспективному стартапі.

Який вихід? Що робити?
Замовник для початку міг би сам безкоштовно створити сайт на безлічі онлайн-конструкторів чи використати халявні шаблони на Вордпресі, а вже пізніше, коли перспектива стартапу розгорнеться у повну силу, звернутись до спеціалістів.
А виконавець, який відгукнувся на такий заклик, міг би з таким же успіхом просто сидіти і самостійно (для досвіду) штампувати будь-які сайти. Це можуть бути сторінки для своїх задумок або для фірм, в яких сайту ще нема. При цьому власником плодів роботи був би сам розробник, а не якісь невдахи чи любителі халяви.

Сподіваюсь хоч, що стартап, який наймає стажерів – це не веб-студія з розробки сайтів, як це було модно багато років назад.

лохина

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я