Фільм “Не та дівчина” The Wrong Missy

2239

Лаконічний відгук: дурнувата і вульгарна, але яскрава і романтична комедія.

дівчина кусає чоловіка

“Не та дівчина” – з тих фільмів, на які фукають і бєкають окремі глядачі з особливо ніжним складом натури. Мене теж трохи бентежать сцени, де жінка дрочить чоловіку в салоні літака, але не проблема дивитись таке кіно без дітей.
Подібного роду жарти працюють, як відро холодної води на голову у спекотний день. Дехто обурюється, а декому подобається – під настрій.

Сюжет не надто оригінальний та закручений: офісний чоловічок випадково запрошує на корпоративний відпочинок “не ту дівчину”. А далі все передбачувано – спочатку всім погано від неї, але потім всім погано без неї. Це настільки банально, що, сподіваюсь, спойлера в попередньому реченні ніхто не вбачатиме.

не та дівчина в компанії

Весь цей трешак можна витягнути і перетворити на щось миле та цікаве лише за допомогою вдалої режисури та хорошої акторської гри. І головна героїня Міссі у виконанні Лорен Лапкус (зі специфічною зовнішністю) відпрацьовує на 150%. Лорен так щиро та безбашенно вдає з себе lunatic girl, що закриваєш очі на всі недолугості інших компонентів стрічки. І надмірне кривляння тут виправдане.

Її партнер – отой невдаха (актор Девід Спейд) – виглядав цілком загублено. В принципі, він і за сценарієм мав бути таким, але ж за сценарієм він в жінок все ж міг викликати неабиякий інтерес. А який інтерес може викликати старий, замучений, немодний, безперспективний валянок? Актор нудьгував і, здається, думками був десь далеко поза знімальним майданчиком.

не та дівчина і хлопець

Протягом усього фільму мене не полишала думка, що цю роль мав зіграти хтось інший – наприклад, Адам Сендлер. Ця роль просто як під нього писана. Я погуглив і вияснив цікавезну річ.

адам сендлерВиявляється, для Нетфліксу цей фільм створила компанія Happy Madison Productions. Вгадайте, чия ця компанія? Правильно – Адама Сендлера.

Більше того, у фільмі в одній з ключових ролей знялася дружина Сендлера – Джекі, а ще купка родичів зіграли ролі поменше.
Ну а чого б не звозити рідню на зйомки на Гаваях, правильно?

Чому ж Адам не знявся в ролі, яка була просто створена для нього? У мене лише один варіант: дружина була проти усіх цих лямурів, якими мав займатись актор. А в неї вигляд такий… серйозний.

жінка в купальнику

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я