Х фактор 5 сезон 2014 року

3310

Важко писати про розваги після всіх подій 2014 року і в передчутті більш масштабної війни з неадекватним сусідським народом з Хуйлом на чолі. Особливо ніяково від того, що ведуча х-фактору – це дружина основного адепта “русского пространства” в Україні і за сумісництвом – кума Путіна.

oksana-marchenko-2014Дивишся на миле личко Марченко і не можеш не думати, що вона – близька людина винного у тисячах смертей українців, у баранізації мільйонів наших людей і крадіжки значної частини нашої території. Не можна робити вигляд, що нічого не відбувається: або ти зрікаєшся України, або ти зрікаєшся її ґвалтівника. Але я не чув, щоб Оксана висловлювалась з цього приводу (якщо знаєте про таку заяву, дайте мені знати). Вона й далі грає роль інфантильної матусі – простакуватої і до певного рівня люблячої, яка ніколи не буде перейматись складними принциповими питаннями. Сюсюкати до конкурсантів – це саме те, а засуджувати злочин – не для Марченко. На все в неї буде своя посмішка і дитячий вираз обличчя, мовляв: “Та що ви від мене хочете?”… “Я – лисичка, я не хочу нічого вирішувати, я хочу фир-фир-фир…”

Отже, після кількарічної перерви enter.lviv.ua повертається до ікс-фактору. Дивимось, що змінилось. Перш за все, нарешті СТБ звільнило мене від необхідності шукати по інтернетах відео з епізодами передачі. Тепер крім спеціального сайту існує окремий канал на Ютубі і це правильно. Тільки хотілося б більше української мови. Ну, нічого – я допоможу.

Крім звичних Кондратюка і Сосєдова у журі тепер ще є Іван Дорн та Ніно Катамадзе. Персонажі досить специфічні і, вважаю, добре виконують свої ролі та гармонійно влились у шоу. Журі виглядає якось більш патріотично, ніж раніше, хоч все одно переважно послуговується російською мовою.

x-faktor-2014-5-sezon

 

На даному етапі якраз розпочинаються прямі ефіри Х-фактору 5 сезону 2014 року. А вчора 1 листопада показували фінальний відбір, де були присутні запрошені знаменитості. Якщо чесно, то підбір знаменитостей був кволенький. Я маю на увазі не їх професійний рівень, а їх значення для мене особисто – кількох взагалі не знав, а інші – добре забуті.

То кого там в х факторі вибрали в прямі ефіри і хто буде нас розважати цими довгими суботніми вечорами?

Кондратюк завідує категорією “за 25”. Цілковито штучна категорія, бо якщо вже відбирати за віком, то цифру треба було підняти до 35, щоб це було помітно. А так, вийшла просто змішана група.
Переможці:

(клацніть на лінки, щоб подивитись на ютубі відео з кожним учасником)

Непогана трійця. Павлюк, можна очікувати, далеко зайде. Ірина прибігла у весільній сукні, чим значно скоротила перелік хлопців, які б за неї надсилали есемески, хоча симпатична і гарно співає. Владислав трохи стандартний, як на мене, але вже зі своєю аудиторією.

У Сосєдова теж не було особливих проблем з вибором у групі “Колективи”. Кольоровий дівчачий квінтет можна було б і взяти, але як дійде справа до есемесок – вилетять. Тому залишились:

(клацніть на лінки, щоб подивитись на ютубі відео з кожним учасником)

Тріо Екстрим – екс-ментовський гурт – круто співають разом, але на вигляд хіба один для сцени підходить. Цікаво буде подивитись, як їх до прямих ефірів підготують – причешуть, підмалюють. Рей Бенд – теж крутий колектив сучасних вуличних співів. Вибір пісні мене спершу шокував, але виконання сподобалось. Типажі не зачіпили. Я б краще взяв дівчат, але у Сосєдова свої пріоритети… та й есемески знову ж таки.

 Івану Дорну не позаздриш – групі “Дівчата” важко у прямих ефірах. Хотілося б взяти Катю Коломієць з українським фольклором, але конкуренція була висока. Незважаючи на хороший підбір цікавих співачок, таких, щоб – Ух! Хочу побачити ще раз! – нема. Сподіваюсь на приємні сюрпризи з перевтіленням.

(клацніть на лінки, щоб подивитись на ютубі відео з кожним учасником)

Кожна по-своєму цікава, оригінальна і вправна у співі. Тепер багато залежить від Дорна. Йому потрібно дуже прискіпливо підбирати репертуар і робити постановку виступів. Кожна з його підопічних може стати зіркою, а може і провалитись з невідповідною піснею. А поки основна інтрига – чи схудне Валерія  🙂

У Ніно Катамадзе був найважчий вибір в групі “Хлопці”. Крім грузина можна було брати всіх. А Ніно зупинилась на таких:

(клацніть на лінки, щоб подивитись на ютубі відео з кожним учасником)

Каплуновський запізнився на виступ ікс-фактору, бо здавав іспит у вуз. В інтернеті пишуть: от молодець – не кинув здуру все заради телепередачі, прагматично вчинив. А я б на місці Ніно не прослуховував би його, якби він не кинувся їй у ноги і не благав вибачити.
Артур Логай – найбільш непередбачуваний і незрозумілий персонаж. Очікую несподіванок.
Ще мені був би більш цікавий Дмитро Крушеницький – я б його взяв замість Бабака. Але ж я навряд чи буду відсилати смс – мене слухати не треба. У Ніно більше досвіду і розуміння. Побачим, що цікавого утнуть хлопці на прямих ефірах.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я