Український прогресуючий тролінг

2180

TrollfaceВ інтернеті знущальну провокацію називають тролінгом. У чаті, блозі чи на форумі не потрібно плювати в опонента, щоб викликати його на емоційну відповідь та неконтрольовану суперечку. Для цього іноді достатньо просто в одному слові поставити зірочку – * , приховуючи кілька букв.

От як розвивалась провокація з подачі Ірини Фаріон (скандальновідомої посилачки дітей з “російськими” іменами), яку з радістю потім підтримало інтернет-видання “Українська правда”.


Отже

http://www.youtube.com/watch?v=FxAsRu1kCHg

І.Ф. (плескаючи себе по ногах): Запитую у всіх нас: звідки, як кажуть наші святі галичани, звідки сі взяла ту російська мова? Хто ї ту засіяв? На якому гумні, перепрошую, вона виросла?

Ірина Фаріон тролить дуже грубо. Очевидно, що ні звання доцента, ні членство у Політраді партії, ні депутатство у Львівраді, ні приналежність до жіночої статі не завадили б Фаріон вибовкнути у прямому ефірі слово “гівно”, як кажуть “святі галичани”. Просто в ній у цей момент прокинувся мовознавець, який вирішив продемонструвати свою ерудицію, а принагідно і трохи потролити уявних опонентів, перетворюючи прояв хамства на провокаційний жарт.

Те, що Ірина Фаріон знає слово “гумно” – це, я вважаю, прекрасно. Чи знає вона його значення – це питання. На гумні (частині господарства, де обробляли зерно) нічого не росло – там взагалі знищували рослинність. Та і слово “перепрошую” теж говорить лише про одне – під словом “гумно” треба розуміти саме “гівно”.

Отже, маємо дуже грубу, неотесану, я б сказав, спробу тролінгу.

А от як тролити тонко продемонструвала “Українська правда”. Ви тільки подивіться, який милий заголовок вона придумала:

Фаріон: На якому г*ні виросла російська мова?

Саме в такому написанні – з прихованою частиною слова: “г*ні” замість “гумні” – це сприймається однозначно, як “гівні”. Тобто, це свідома провокація, як щодо російськомовної частини населення, так і щодо самої Ірини Фаріон та її політсили.

Геніально!… і бридко…

2 КОМЕНТАРІ

  1. А ви не боїтеся що вас свідомі галичани заклюють за таку критику в сторону Фаріон. Вважєйте, бо обізвут москалем і українофобом.

    • 1. Тут я Фаріон навіть і не критикував. Десь в мене є рефлексії після її відвідин дитячого садочка – так, там критикував. 🙂
      2. Хіба свідомість галичан обмежена ВО Свободою? Ні, звичайно.
      3. Та вже клювали і обзивали (тим більше, я ж не тільки тут пишу) – виявляється, я одночасно можу бути і нациком, і москалем, і противсіхом, і ще ким завгодно – люди люблять вішати ярлички на інших. А боюсь лише беззмістовних, неадекватних розмов.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я