“Україна вперед” і “Удар” на вулицях Львова

2304

Прогулянка Львовом запам’яталась вервицею сітілайтів з рекламними плакатами “Україна вперед” та наметами від партії “Удар”.

“Україна вперед” зараз піариться фотографією Королевської та Шевченка. В очі одразу кидається неймовірна провінційність та убогість і самих персонажів, і композиції. Обидва виглядають так, наче це перші відвідувачі першої в Україні фотостудії у якихось Пердихатках. В очах сяє перелякана цікавість з дитячим захватом: “І що, дійсно вилетить пташка?”. Руки у Королевської виглядають настільки страшно, що навіть не пасували би більш мужньому образу футболіста.

(фото – з ТСН, де зображення порівняли із сільським весіллям)

Намети “Удару” вперше дали мені розшифровку назви – це, виявляється, насправді: “Український демократичний альянс за реформи”.

Я вважаю назву “Удар” невдалою для партії. Спроба підігнати під неї абревіатурну основу у вигляді притягнутих за вуха засівших оскоминою на зубах усіляких альянсів, демократій та реформ – теж не надто рятує ситуацію. Тепер доводиться усю програмну політику партії прив’язувати до ударів: по корупції, по безвідповідальності влади, по нерівності, по безправ’ю місцевих громад, по бідності… Смішно кидатися з голими кулаками на танк.

От у нас один президент (незрозумілоякоїкраїни) теж так планував воювати з бідністю, так рвався у бій, але виростив лише купу мільйонерів. Може і Кличко зрозуміє, що бити треба зовсім не бідність, щоб її позбутись.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я