Тор, чужі і пірати

1388

Тор (Thor) 2011
Фантазії на скандинавську тему про інтриги у вигаданому королівстві богів Асгарот.
thor

Боги теж люди, і їм властиво бути не тільки мудрими, а й тупими і зарозумілими. А зважаючи на божествену силу, то і степінь тупості в них – надприродний.

Один з синів “Генерального Бога” проявляв таку легковажність і агресивність, що його довелося розжалувати у рядового чоловіка і відіслати на Землю. Там Тор був позбавлений своєї надзвичайної сили, що була зосереджена у Молоті, і він більше не зміг літати, як Міккі Маус, і сіяти паніку серед ворогів. Натомість, він відчув приязнь до рядової жінки і зумів проявити кращі свої якості, як відповідальний керівник та воїн.
Врешті, Тор був відновлений у правах, і  знову почав вимахувати своїм пластмасовим Молотом, літати Міккі Маусом і наводити страх на ворогів, серед яких опинився і його брат, що підступно спокусився на трон батька.
Якщо чесно, то замислюватись над сюжетом не варто. Розглядати комп’ютерні спецефекти нудно. Наталі Портман просто катастрофічно ніяка. Єдиний плюс у фільмі можна хіба що зарахувати Крісу Хемсворту за роль Тора.
На пам’ять приходить фільм Люди-Х: Перший клас, який можна навести як приклад для подібного штиву кіно.
Від enter.lviv.ua фільм дістає 6 з 10 балів. Продовження – Тор-2 абсолютно не цікавить.

Чужі на районі (Чужие на районе / Attack the Block) 2011
В Британії людей привчають до того, що треба з розумінням і терпимістю відноситись до негрів, які організовують вуличні банди і грабують жінок серед білого дня. І знаєте чому? А тому, що одного дня на Землю прилетять інопланетяни, і тоді людство не врятує поліція чи армія. А зможуть дати прочухана інопланетним негідникам лише гопники, які раптом усвідомлять свою важливу роль у житті пересічних громадян і саможертовно кинуться на ворога.
Тупезна фантастично-комедійна стрічка для підлітків, яка все ж не позбавлена динаміки та інтересу. Дивишся і думаєш – для чого я це дивлюсь?
Від enter.lviv.ua фільм дістає 3 з 10 балів. Як ви розумієте – всі 3 бали це якраз за динаміку.

Пірати Карибського моря-4 (Пираты Карибского моря: На странных берегах / Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) 2011
Джек Горобець зійшов з розуму і приязно, з певною віддачею, ставиться до жінки. Одразу – мінус 10 фільму. В плюс – якісні спецефекти та різноманітні бійки, які вже сильно набридли, але все ж тримають у напрузі. Ще проплюсую акторську гру. Загалом – шісточка з десяти.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Ну звичайно що Кіра Найтлі в цьому фільмі ніяка, адже головна героїня – Наталі Портман! * Fасераlm *

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я