The Elder Scrolls V: Skyrim – Скайрім

2346

Всіх любителів RPG вітаю з наближенням дати 11.11.11 – саме тоді офіційно вийде The Elder Scrolls V: Skyrim – Скайрім, попередниками якої були надзвичайно цікаві Морровінд та Облівіон.
Гру вже можна купити в Україні в інтернет-магазині онлайн – The Elder Scrolls V: Skyrim, виходить недорого – усього 149 грн.

Подивіться, яка краса..

Події нової гри з серії Elder Scrolls відбуватимуться через 200 років після подій в Oblivion, в той момент, коли головного героя збираються стратити.

Існує також роман по всесвіту The Elder Scrolls – Infernal City, дія якого розгортається через 45 років після завершення дії Oblivion і доповнення Shivering Isles, в якому розкриваються наслідки подій TES IV. Можливо, цей роман може стати сюжетним містком, що з’єднує події The Elder Scrolls IV і нової частини гри.

Після смерті короля у Скайрімі вибухнула громадянська війна між прихильниками і противниками входження до складу Імперії. Посох Хаосу, Нумідіум, Червона гора, брами Облівіона і, нарешті, братовбивча війна є частинами стародавнього пророцтва про повернення драконів, вигнаних тисячу років тому. Вони повернулися і тепер чекають пришестя бога-дракона Алдуїна, перемога якого призведе до загибелі всього світу.

Тільки протагоніст, останній з драконорожденних, за допомогою Есберна, одного з останніх живих Клинків, зможе зупинити вторгнення і врятувати світ. Йому належить піднятися на Пік Хротгара, поговорити з древнім культом Сіробородих, навчитися особливим драконівським рикам (своєрідним бойовим кличам), які дозволять перемагати драконів.

4 КОМЕНТАРІ

  • Роздають вже давно і всюди. 🙂
   Але ж хочеться нормально патчитись, оновлюватись… та і фанат завжди знайде 149 грн. на достойну гру.

 1. The Elder Scrolls одна з любимих ігор,але прочитавши ваш опис нового Скайріму зрозумів, що розробники нічого кращого не придумали…

  Сюжет нагадує попередню The Elder Scrolls IV, де один герой має усіх спасти і знову дракони, знову клинки…
  як на мою особисту думку могли б щось оригінальніше придумати..

  сам ж її не грав(залізо на тягне),може тому моя думка помилкова..

 2. Гра прекрасна. В кращих традиціях Облівіону. Але світ створений більш вражаюче.
  І до заліза гра зовсім невибаглива.

  (чому дракони “знову”? де це вони були?)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я