Ігри по-китайськи або раби фармінгу

997

Комп’ютер завдяки зрозумілим інтерфейсам та іграм, які не потребують інтелектуальних потуг, став настільки простим у використанні, що його можна в певних випадках прирівняти до коробки з ручкою. Якщо ручку крутити старанно і довго, то можна заробити копійчину-другу.

prisoner farming

Як показала практика, 300 китайців, що відбувають покарання у буцегарні, за ніч можуть накрутити 900 доларів США.

Щоправда, ув’язнених не питали – мають вони бажання грати у World of Warcraft чи ні. Також охоронці у в’язниці не переймалися тим, що вдень геймери довбали каміння на благо китайської промисловості. Невдоволених чекало фізичне покарання у разі відмови. Всі гроші йшли на користь керівництва виправної колонії.

Заробляння віртуальних грошей в іграх – фармінг – популярний спосіб вбити час з користю. Речі, обладунки, озброєння, що існують у грі, конвертуються в реальні гроші. А китайці, як ніхто інший, вміють хапатися за справу з нечуваною швидкістю і кількістю робочих рук. Вже у 2008 році оборот фармінгу в Китаї складав близько 2 мільярдів доларів.

Гратися у забавки – це, звичайно, краще, ніж лупати скелі кайлом або вчити твори коммуністичних класиків, але гірше, ніж спати відведений природою час. Тому з одного боку ув’язненим фармінг-рабам не позаздриш, а з іншого – не можу не відзначити високий рівень комп’ютеризації виправних закладів Китаю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я