Сімулятор Путіна

1610

Презентація нової рубрики: “Ви шукали, ми знайшли“.

Сьогодні я допоможу допитливому незнайомцю (чи прекрасній незнайомиці) знайти інформацію до запиту: “Сімулятор Путіна” (орфографія збережена). Це реальний запит, зафіксований в одній з пошукових систем. 

Спочатку я хотів іронічно підмітити, що порнозапити стали дуже вишукано шифрувати, але виявилось, що дійсно існує “Симулятор Путіна” – це простенька флешова гра. Ну, а чому б і ні? Існує ж дуже популярна гра – симулятор козла. То чому б не існувати симулятору Путіна?

В принципі, якщо відкинути присутню дещицю пропаганди путінізму, то виходить прикольна, іронічна гра, якою можна вбити кілька хвилин свого часу. Іграшка створена десь роки два-три назад і дійсно частково передає суть такого явища, як Путін.  Це образ героя, породженого і культивованого у ЗМІ: ось герой катається на Калині, ось допомагає пенсіонерам, лупить терористів, гасить пожежі, ігнорує Тимошенко (зверніть увагу на карту) та допомагає Росії завоювати олімпійські медалі.

Адреса сайту з онлайн флеш-грою не надто оригінальна: like-putin.ru

А хто бридиться грати, може подивитись коротенький, але повний летсплей

Ще, до речі, існує пристосунок (додаток) під Андроїд – “Симулятор Путіна”, але виглядає він надто примітивно, щоб я його встановлював і оглядав.

play.google.com/store/apps/details?id=com.roganin.putinsplan&hl=uk

symuliator-putina

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я