Питання: Що добре допомага од зубної болі?

2064

Рубрика “Ви шукали, ми знайшли” досліджує відповідь на реальний запит в пошуковій системі: Що добре допомага од зубної болі?

Одностайна відповідь нашої редакції: від зубного болю найкраще допомагає вилучення хворого зуба. Щоправда, не завжди під рукою є досвідчений зубодер, а сам зуб може виявитись цінною пам’яткою вашої анатомічної архітектури, і ви не захочете з ним розлучатись. Тому читайте інші поради.

зуб болить

Що робити, якщо болить зуб і нема можливості негайно відвідати стоматолога? По-перше, припиніть нарешті жувати! Не навантажуйте щелепи. Не пийте чогось дуже холодного чи гарячого. Можна прополокати рот теплою водою з содою чи відваром шавлії (шалфей).

Знайдіть щось обезболююче в аптечці. Якщо нема аптечки, шукайте в аптеці. Якщо нема аптеки, йдіть до сусідів, чіпляйтесь до перехожих. Шукайте кетанов, анальгін, диклофенак чи щось в тому роді. Але не зловживайте кількістю пігулок – бережіть здоров’я.

Якщо ви знаходитесь в полі, то знайдіть подорожник і викопайте його. Кажуть, якщо до хворого зуба прикласти корінь подорожника, то біль зменшиться. Те саме стосується і аїру. Якщо знаєте інші цікаві рослини – спробуйте і їх.

Дехто ще радить набрати в рот горілки і потримати. Але я, особисто, думаю, що можна знайти й інший привід, щоб напитись, ніж симулювати зубний біль.

Український варіант поради: прикладіть до хворого місця шматочок сала. По-перше, це патріотично, а по-друге, ним можна буде одразу закусити після лікування горілкою.

Поки чекаєте ефекту полегшення, спробуйте дотиснути зубний біль руками. Для цього сильно натисніть пальцем у западинці між носом і губою та помасажуйте. Так само вчиніть із западинкою у задній частині нижньої щелепи (під вухом, з обох сторін), якщо зуб знизу.

Якщо до початку роботи стоматологічного кабінету залишається ще кілька годин, відволікайтесь якоюсь цікавою грою чи балаканиною в соц. мережах.

 

https://www.youtube.com/watch?v=6EIk47h0A3Q

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я