Що може дратувати в роликах на Ютубі?

680

Що може дратувати і навіть бісити в роликах на Ютубі?

  1. “Доброго времени суток”
   А ще доброї хвилини години… приємної пори року і щасливого року століття.
   Дядьку, для того, щоб привітатися, цілком нормально сказати “Добрий день”, не зважаючи при цьому на час доби. Бо це всього лиш привітання, як просто “Привіт”, “Салют” чи “Здоровеньки були”. Це не побажання чи констатація факту, це привітання!
   Якщо людина не спить і щось робить за компом чи на мобілі, значить, можна вважати, що в неї робочий чи навчальний день, навіть якщо це відбувається вночі.
   Тому просто “Добрий день” і жодних огидних “врємєні сутак” чи “години доби”!
  2. (довга відеозаставка з літаючими логотипами та звуковими ефектами) “Приветствую вас на моем канале ***** Меня зовут ***** ”
   Та мені глибоко начхати на твій канал і як тебе звати. Я тебе звати не збираюсь. Просто одразу дай мені знати, чи я дійсно отримаю ту інформацію, за якою я поспіхом прибіг до тебе з пошуку, але не роби вступні люб’язності на кілька хвилин.
   Ідеально:
   – Привіт! Зараз я вам розкажу про ***** і як *****. Це канал “Про все на світі” і я – Василь Передрищенко. А тепер детальніше…
  3. “Ни для кого не секрет, что….” – це шаблонний, беззмістовний вступ. Наприклад, всі знають, що 2+2=4. І що? Для чого про це говорити взагалі, якщо всі й так це знають? А я якраз хочу взнати якийсь секрет, щось маловідоме, ексклюзивне! Заінтригуй мене! Банальна, широковідома інформація мені не потрібна.
  4. А найгірше, коли все це “Доброго… времени… суток… эээ…. Приветствую вас…. на канале……. эээ… Меня зовут….. Ни для кого не секрет, что… ээээ… ” виконується так неспішно, так повільно, що хочеться лупнути кулаком по столу і заматюкатись в екран. Якби автори таких відео самі пришвидшували свої ролики вдвічі, то я б їх лайкав лише за це.
   Й інколи доводиться дивитись довжелезне відео довідкового характеру, де вся інформація могла би вміститись в одному реченні звичайного тексту. Але ні – треба записувати пів години патякання, щоб втиснути побільше реклами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я