Що нас чекає на Євробаченні 2013

1432

Традиційно – трохи про Євробачення. Ті, хто вважає цей конкурс дурнею, йдуть лісом і не відсираються в коментах. ОК? На цьому конкурсі, звичайно, купа шлаку (про що я регулярно і сам пишу), але завжди (завжди!) хтось приємно дивує. І заради таких приємних сюрпризів я Євробачення дивлюсь. Послухаю учасників та переможця і в цьому році. Пройде конкурс 14, 16, 18 травня 2013 р. в Мальме, Швеція.

Що ж нас чекає? Дивимось плейлист пропозицій на Євробачення-2013, а я коментую і ставлю плюси тим, хто заслужив.
Стоп-стоп! Це що ж таке? Від Британії буде виступати Бонні Тайлер?! Овва…

Данія. Типовий шлачок від прикольної дівчинки. Думаю, виступ не врятують ні барабани, ні жаліслива сопілка. Пісня вторинна і нудна.

Сербія. Тріо сексуальних дівчат, які абсолютно візуально одна одній не пасують. З поєднанням голосів ситуація трохи краща, але загалом – виступ на трійочку (хоча, дивлюсь, на ютубі плюсують активно).

Греція. Щось таке запальне з елементами етно… Alcohol is Free – лейтмотив пісні. Як на мене, занадто рвано, занадто строкато і, як не дивно, в’яло. Не торкнуло. Можливо, цю пісню треба слухати напідпитку.

+ Швеція. Унісекс-на-вигляд-істота (насправді, ніби хлопець) на початку пісні чи то придурювалась, чи забула слова, хоча може це просто розслабон після перемоги на відборі – важко сказати. Але потім все було достойно. Пісню відзначаю плюсом. Робін співає досить драйвово, весело, з хорошим голосом. Композиція красива і добре лягає на слух.

+ Австрія. Симпатична дівчинка співає з беквокалом, який нагадав пісню Адель (ролінг ін зе діп).  Я вже й не пам’ятаю, коли доводилось хвалити виконавців з Австрії. Цей номер сподобався. Але дівчинці явно не вистачає напору в голосі і акцентів у вбранні. Може ще допрацюють.

Хорватія. Чоловічий сикстет – це, напевно, неформат на Євробаченні. Ніби і гарно в них виходить співати, але як подивишся на ці нудні, чорно-білі постаті, то хочеться заплющити очі і уявити щось більш кольорове. Будь-яке грузинське застілля порве їх на шмаття.

Угорщина. Хіпстерська безнадьога. Нема про що говорити.

Швейцарія. Типовий єврошлак.

Україна. Хороша демонстрація голосу від Злати Огнєвіч, але це буде провал. Негритянський беквокал теж добре продемонстрував голосові можливості виконавців, але зовсім вибився з номеру.

Вірменія. Не хотілося говорити про шлак, але – це рок-єврошлак, хоча і терпимий.

Ісландія. Огрядний Леголас у чорному щось мурликав собі під ніс – я ледь не заснув.

Албанія. Огидний симфонічний єврошлак.

Литва. Слабенький закос під щось депешмодівське. У виконавця нуль харизми і енергії, але разок можна послухати.

Бельгія. Слабенький закос під Діму Білана. Без майки-алкоголічки не канає.

Мальта. Класичний лайно-єврошлак.

Фінляндія. Енергійний жіночий єврошлак.

+ Норвегія. Круто – і дивитись, і слухати дуже приємно. Дівчинка шикарна. Якби ще їй більше напору у спів додати, то виступ буде – бомба. Трішечки не вистачає якоїсь загадковості, і спонтанності.

Словенія. Жіночий єврошлак з довгими ногами.

Кіпр. Ну, це якби ми на Євробачення відправили Аіду Николайчук з Х-фактора. Але в Аіди голос цікавіший.

Латвія. Єврошлакові чіполіни.

Ірландія. Тужливе хлопчаче лайно.

Росія. Голос хороший, а слухати нудно!

Грузія. Нульовий парний виступ – просто нуль емоцій.

Естонія. “Простенько, но со вкусом”. Дівчинка на радянських концертах користувалась би попитом.

+ Великобританія. У хід пішла важка артилерія. Навіть не знаю, що завадить Бонні Тайлер задавити всіх інших учасників (що не означає, виграти). Вік уже не той, щоб випромінювати енергію як раніше, але вживу вона і досі чудово виступає.

Ізраїль. Молода і дуже огрядна жіночка плакалась в мікрофон про кохання, наскільки я зрозумів.   На любителя. Я не з них.

Румунія. Це якби ми відправили на Євробачення Артема Семенова (Діва Урсула) з “Україна має талант”. Сміливо, сміливо…

Білорусь. Дешевий єврошлак.

+ Нідерланди. Пісня є поки лише в запису і без зображення. Пісня дуже хороша, але що саме буде представлено на конкурсі? Цікаво…

Болгарія. У своєму репертуарі, як завжди. Чисто поржать..

Франція. Щось мутне.

Чорногорія. Жопотряс без смаку і драйву.

Сан-Маріно.  Сан-Ремо-84

Німеччина. Потужний виступ. Довгі гарні ноги. По кліпу не скажеш, що чекає нас в концерті наживо.

Азербайджан. Цього разу в Азербайджані обійшлися без довгоногих красунь у пишних сукнях. Співав хлопець з хорошим голосом. І пісня непогана. Але я плюс не ставлю – не вистачило дійства.

Македонія. Була б хіпстерська безнадьога, як в Угорщини, але раптом посеред номеру на сцену вийшла гламурна циганка Аза вагою під центнер, і я одразу розвеселився.

Молдова. Слабенький, нудний жіночий вокал.

Іспанія. Плюс не ставлю, але як для Іспанії це дуже хороший номер. Обов’язково подивлюсь виступ іспанки на Євробаченні – хочу побачити ці очі ще раз і послухати низькі частоти в голосі наживо.

Італія. Якісний чоловічий вокал в романтичній пісні. Сам виконавець мені не здався харизматичним. Теж будем слухати наживо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я