Польська зубровка і відомий рябчик

3260

Недавній похід в Метро приніс нам відгуки про скотч “The Famous Grouse” і польську горілку “Żubrówka Biała“.
На вході (а часом і на виході) в Метро вже довгий час чергують збирачі коштів на армію і на львівський добровольчий батальйон. Збирачі доволі наполегливі, але я нічого не даю, бо, по-перше, я гадки не маю, хто вони такі, а по-друге, допомагаю іншими шляхами-способами. Але “осадок” залишається, ніби я жмот і зрадник країни.  Отак і ходжу по гіпермаркету – з відчуттям провини. Метро, не можна так нав’язливо організовувати збір коштів.

Famous-GrouseСпокусився на хорошу знижку. Шотландський віскарь The Famous Grouse я ще не куштував, тому взяв. Переклад назви викликав у мене труднощі орнітологічного характеру – самі виберіть, що там “відоме”: рябчик, куріпка чи тетерів.

Досить пристойний алкоголь, як виявилось. Якби він завжди продавався за такою ціною (177 грн. за літр), то взагалі було б чудово (хоч треба зазначити, віскі й так не з дорогих).

Дуже м’яко п’ється, легко йде, смак приємний, жодних негативних наслідків від споживання не помітив. Зрозуміло, що я випив не таку його кількість, щоб говорити про якісь можливі наслідки, але і кілька ковтків – вже показник, як виявилось після споживання наступного продукту.

 

zubrowka-biala“Зубровка біла” – це новинка в Метро і за цілком пристойною ціною, тому теж була закуплена пробна партія з однієї пляшки.

Якби я кинувся писати про свої враження після першої рюмки, то це був би цілком позитивний коментар про те, як Зубровка дуже добре п’ється. Але згодом виявилось, що замість сп’яніння приходить зовсім інше відчуття – головний біль та ломка очей. Експеримент я повторив наступного вечора з тим самим результатом.

Тобто, в пляшці не етанол. І як це розуміти, панове?
Все, що залишилось, пішло в раковину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я