Україна має талант-2, другий півфінал, відео-онлайн 23.04.2010

4444

Продовжую дивитись другий сезон шоу “Україна має талант”-2 в прямому ефірі телеканалу СТБ і описувати, що бачу онлайн (відео з ютуба додаю).

Oksana MarchenkoСьогодні, 23 квітня, Оксана Марченко підтримує традицію одягати класні сукні через раз. Сьогодні раз якраз вдалий. Сукня кремовими квіточками прикрила нависаючий животик, гармонізувала з приємним, м”яким кольором тіла, відтінила недоліки фігури. Захотілося вставити Марченко у торт, щоб остаточно доповнити цю солодку картинку.

—-

Есемески з номером учасника необхідно буде надсилати на номер 7766 (за 3.60 грн.)

—–

01
Бармен-шоу FLAIR MAFIA розпочали виступ прикольною сценкою, де партнер виступив у якості дзеркала. Потім розпочались жонглювання пляшками та балансування коктейлями. Вийшло динамічно та цікаво, хоч і не обійшлося без помилки.
Не вистачало, як на мене, дівчинки в бікіні, яка б ті напої цмулила неподалік барної стійки і підбирала розбиті пляшки.
http://www.youtube.com/watch?v=G1adpLBSY4M

Натомість, цікавих напоїв напевно нацмулились в монтажній, бо сталася помилка в прямому ефірі і замість відео-перебивки в онлайні сплили кадри, де прибирають сцену та пудрять членів журі (як завжди це: Ігор Кондратюк, Слава Фролова, Влад Яма).

02
Марина Кехтер не виходила з образу жінки, яка переконує себе, що вона сильна. Заспівала дуже посередньо. Пісня не цікава, не мелодійна, занадто агресивна, надривна. Голос нічим не вразив. Але емоційність, звичайно, присутня.

03
В Казімірі Сатлері поєднались східний танцівник, факір та шаман. В півфіналах стає традицією використовувати вогонь – вже переживаю за виступ з бандурою.
Загалом, картинка була гарною, танець непоганим, але все ж піснувато це все було… Якби факір повернувся спиною, а там голий зад, ото б був шок у всіх, оце б був вогонь.
http://www.youtube.com/watch?v=ou0sVZJW5yw

04
Максима Донця змусили мавпувати Ксенію Симонову у всьому – і у виборі матеріалу для анімації, і у примітивному намаганні вичавити сльози та глибокі емоції. І цілком логічно, що Яма спитав хлопчика, що б тому самому хотілося нам показати.  Були ж крупи, були монстри – від цього треба було відштовхуватись. Натомість повторився пісок і “могильна плита” з присвятою “моему другу” – ну, звичайне наслідування переможця попереднього сезону.
Виглядала та вся пісочна анімація надто незрозуміло, сумбурно і фальшиво. Хоча сама техніка дуже виразна – дозволяє створити мультфільм практично в реальному часі.

05
Микола Щербак і Сергій Попов – словами Оксани Марченко – супер, супер, супер! Стилізовані під монтажників-висотників з Нью-Йорку вправні акробати показали веселий, артистичний і складний номер. Дивитись було цікаво. Отримав позитивні емоції.

06
Такі артисти, як Ярослав Джусь, роблять передачу “Україна має талант” дійсно українською. У сьогоднішньому півфіналі він мене вразив, хоч, признаюсь, не очікував якогось сюрпризу. Ну, що там можна придумати з бандурою, врешті? Але Ярослав трохи поекспериментував: в кращих традиціях Євробачення-2009 виступив під акомпанемент струнного колективу, з бандури пересів до роялю, потім знову взяв бандуру – і все це звучало несподівано дуже класно. Що при цьому показувалось на екрані (і на що звернув увагу Кондратюк) я не дуже помітив – щось про війну?.. Ну, не знаю… Не люблю прямолінійного сльозовитискання.
http://www.youtube.com/watch?v=SoUHT1MGOx0

07
Action Street напевно вважали, що всі тільки й думають, а що Action Street покаже цього разу, чим здивують? Тому цілком змінили імідж та стиль виступу. Біло-рожеве зефір-шоу вийшло важким для засвоєння. Джо Дассен співав легко, все інше на сцені робилося важко, плутано, непоєднувано.

08
Гурт В.О.Д.А лив воду, сипав щось сипуче і співав дівчачим голосом. Кондратюк так близько все прийняв до організму, що пошкодував, що не одягнув памперс.
Приємно, що українською, приємно, що оригінально. Здалося, трохи занадто емоційно…

09
Влад і Слава цілком повно розписали все враження від виступу Максима Мелешка  – нудновато. Видно, хлопець старався, готувався, але за цими всіма готуваннями втратилась душа фокусів. Взагалі на мене  гнітюче подіяла ота жінка-опудало – як з якогось мультика жахів.
Сподіваюсь, дівчина Максима після цього провалу не передумає одружуватись з ним.

10
Микита Кисельов заспівав прекрасно. Голос чистий, приємний, впевнений. І хоч пісні він обирає задорослі та не досягає потрібної емоційної глибини та забарвлення, але враження від техніки виконання дуже хороші.

———

Микита Кисельов переміг за версією глядачів. Друге і третє місце зайняли гурт ВОДА і Джусь. І з них другими переможцями судді обрали водяний гурт. Вони стали фіналістами. А ми чекаємо наступного півфіналу.

18 КОМЕНТАРІ

 1. Не согласна с мнением судей по-поводу Ярослава… Уверена что в финале он выступил бы лучше ВОДЫ! Ей Богу слезы текли от его номера!!! Именно такие таланты как Ярослав и нужны Украине! ВОДА, а особенно их Русланообразная солистка, меня раздражают!

 2. В крайнем недоумении от решения жюри в отношении преимущества группы В.О.Д.А.над уровнем Ярослава Джусь!
  Молодые экспериментаторы в поиске своего стиля в современной музыке ( а таких ребят достаточно много в каждом городе), проблемы с вокалом у их харизматичной девушки,-это с одной стороны выбора, и тоже молодой, но очень штучный,очень техничный и очень талантливый, откровенно украинский музыкант Ярослав Джусь! Однако не понравился перебор с военно-голодоморной видеотемой. Очень запомнились высотники-акробаты из Нью Йорка и шестилетний гений Максим, хотя его способности не для этого формата. Солидарен с жюри в отношении Никиты Кисилева.

 3. Думаю, журі вирішило, що у ВОДИ є більше простору для експерименту і розвитку номеру у фіналі.

  Шкода, звичайно, акробатів – ну, але фінал не резиновий.

  Перше місце Кисельова за рішенням глядачів для мене, чесно кажучи, трохи несподіване.

  Наступний півфінал буде явно слабшим за попередні.

 4. Эта мелодия Скорика в исполнении Ярослава мне запала в душу еще на инангурации Ющенко там солировал скрипач. Я была в восторге, что снова ее услышала. Очень красиво, душевно. Расстроилась с решением Славы, Кондратюк был недоволен таким решением. Но потом поняла, что если ребятам сейчас не дать шанс засветиться, то они так и останутся репетировать в своей маленькой комнатке. Это их шанс.Но мне игра Ярослава запомнится надолго.

 5. В марте Оксана рассказывала в интервью “ФАКТАМ”, что для конкурса “Україна має талант!” намерена заказать комплект нарядов у всемирно известного Дома моды “Дольче и Габбана”. Однако выбор был сделан все же в пользу украинских дизайнеров Ольги Навроцкой и Екатерины Шаховской, сообщила пиар-менеджер Марченко Дарья Гайдаренко

 6. Микита Кисельов заспівав прекрасно. Голос чистий, приємний, впевнений. І хоч пісні він обирає задорослі та не досягає потрібної емоційної глибини та забарвлення, але враження від техніки виконання дуже хороші.
  Молодець Микита
  В.О.Д.А просто умнічки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я