Ікс-фактор-2 Революція скоро у прямому ефірі

3944

Ікс-фактор не настільки привертає мою увагу, як “Україна має талант”, але в мене складається враження, що це одне й те саме шоу, тільки розподілене на весняну та осінню частини. Зараз осінь, а значить, увага багатьох глядачів прикута до перегляду ікс-фактора.

Цього року я перехитрив рекламодавців та зекономив багато часу, не переглядаючи випуски x-фактор щосуботи по телевізору, а скористався інтернетом, щоб дивитись лише обране. Які враження я отримав, читайте далі.


Оксана Марченко, як завжди, ясним сонечком світиться в передачі у якості ведучої, демонструючи нам нові сукні та зачіски. У другому сезоні ікс-фактора (Революція) вона стала більш відповідально добирати одяг на кастинги і вже не подібна на завсідника магазину дешевого секонд-хенду.

Фото Оксана МарченкоНе сумніваюсь, що багатьох чоловіків, а особливо – жінок, Оксана Марченко до глибини душі вразила оцим джинсовим костюмчиком. На фото шорти і ботфорти виглядають не так інтригуюче, як на відео, але видно, що добре приховують недоліки фігури, привертаючи увагу до апетитних стегон.

У складі журі теж нічого не змінилося – все ті ж Сосєдов, Йолка, Сєрьога і Кондратюк. Так вийшло, що я їх перелічив по тому порядку, в якому вони сидять перед сценою, а також – так вийшло – у порядку моєї оцінки їх авторитету.

Сосєдова, буває, перемикає на чомусь, але, загалом, він коментує дуже вдало, по ділу, з конкретними зауваженнями.

Йолка намагається оцінювати по-доброму, дає хороші поради, позитивна вцілому. Але її емоційність часто зашкалює.

Серьога напускає на себе строгий вчительський вигляд і мало говорить – напевно боїться видатись некомпетентним. У Києвському відборі просто задовбав своїми віршованими коментарями, які хоч і були вдалими, але зовсім недоречними. Не людину потрібно коментувати, а виступ.

Кондратюк, на відміну від Сєрьоги, не боїться виглядати некомпетентним. Дуже шкодую, що роль неадекватного хама в журі грає саме україномовний член.

Кастинги Ікс-фактора показали, що в Україні є величезна кількість співочих талантів (досі не оцінених по заслугах) – справді народних. Добре, що хоч на таких шоу вони отримують свою порцію оплесків та захоплення слухачів. Але, на жаль, формат шоу передбачає, що з кожним туром відсіюється чергова порція учасників. На даному етапі в ікс-факторі залишилось 24 співаки і колективи, розбиті на чотири групи. Колективи отримала Йолка, дівчат Сосєдов, хлопців Кондратюк, а тих, кому за 25, Сєрьога.
Після чергових етапів СТБ перейде до прямих трансляцій шоу Ікс-фактор-2: Революція, 2011 року.

А тепер відео зі співом тих, хто мені сподобався і вже поза конкурсом.

http://www.youtube.com/watch?v=OkYdDDhmi6o

http://www.youtube.com/watch?v=BN39J1Zz4ak

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here