Італійський дизайн авто на продаж

964

Недавно на аукціон виставили автобус, яким раніше користувалися пілоти Формули-1 Шумахер і Баррикелло, що виступали у складі команди Феррарі. Автобус експлуатувався в 2001-2005 роках, коли Шумахер завоював свої останні чотири чемпіонства у Формулі-1.

автобус Шумахера и Баррикелло

У гарних лініях машини простежується рука італійських дизайнерів, які також потрудилися над седаном Lancia Thesis, створивши представницький, комфортний автомобіль для тривалих подорожей.

Іveco Domіno зі збільшеною висотою і регульованим рівнем комфорту був розроблений італійською фірмою Pіnіnfarіna. Після свого народження автобус побував на всіх значимих Гран-Прі Європи. При цьому він накрутив 85 тисяч кілометрів пробігу.

В 2009 році новий власник автобуса істотно змінив його нутрощі – додав ліжка Hastens Luxurіa, домашній кінотеатр Bose, два телевізори Panasonіc, телевізійно-супутникову-Інтернет систему Іntastat і додаткові аксесуари – все разом вартістю близько 20 тис. фунтів.

У передній і задній частинах автобуса є двоє дверей, які ведуть в окремі кімнати. Кожна з цих кімнат обладнана ліжком для фізіотерапії, шафою, комп’ютерним столиком, телевізором і міні-баром.

В автобусі є туалет, бойлер для гарячої води, душова кабінка. Машина оснащена стабілізатором поперечної стійкості, гідравлічними амортизаторами, повітряною підвіскою, восьмиступеневою коробкою передач, а також двигуном Іveco потужністю 450 к.с.

автобус Шумахера и Баррикелло