Гугл зрозумів свою помилку

1452

Я писав, що Гугл в своєму недавньому апі зменшив рейтинг Ентер.Львів.уа з 5 до 2. Тепер на нього найшло прозріння і він великодушно підправив мені оціночку до 4. Без усяких апів – ПР просто змінився і все.

Я думаю, що ж його спонукало так негативно відреагувати, а потім змінити рішення? Що саме я робив на сайті протягом півроку, і чи це могло послужити причиною?

Ставити вічні вказівки з бірж і отримувати грошики за це я почав не недавно та й зараз їх не позабирав – тому навряд чи Гуглу не сподобалось саме це.

Десь навесні я змінив тему Вордпресу. Спочатку радів, що сайт виглядає свіжо, але почав непокоїтись дуже повільному відкриванню сторінок. Часом доводилось чекати по 15 секунд! Можливо, це вплинуло на падіння рейтингу. Зараз сайт працює на полегшеному, оптимізованому шаблоні. Коли була навала відвідувачів по темі “Україна має талант”, то я підключав плагін кешування.
Думаю, тепер проблем з швидковіддачею не буде.

Ще я зробив прямі лінки dofollow для авторів коментарів. Але їх не так багато, щоб Гугл це помітив і відреагував мінус трьома пунктами в рейтингу… Сумнівно…
Зараз я все ж перебуваю у невизначеності щодо вірності свого рішення про dofollow коментарі.

Найбільші подізри падають на те, що я відкрив для індексації сторінки з двох старих форумів. В результаті, Гугл трохи прибалдів (а там, здається, і прямі зовнішні вказівки є) і вирішив трохи перестрахуватись, підозрюючи, що я зайнявся дорвеєм.

І ще, що дійсно могло погано вплинути на рейтинг – я певний час крутив “сквозняки”. На всіх сторінках блогу (включно з головною) в мене стояли кілька прямих зовнішніх вказівок. Потім я їх забрав, але, видно, витікання ваги відбулось серйозне.

5 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я