Невеличкі зміни у дизайні та розміщенні реклами на Ентер.Львів принесли дивіденди. По-перше, блог не виглядає дуже старомодним візуально. По-друге, реклама від Гугла додала якоїсь респектабельності чи що…
Тепер дехто навіть може подумати, що блог живе повноцінним міжнародним фінансовим життям і досяг у монетизації хоча б самоокупності. Насправді, якщо попередні мої експерименти з Адсенсом призводили до прибутку у розмірі інфузорії-туфельки, який без атомного мікроскопу і помітити неможливо було, то зараз інфузорія стала більш контрастнішою, але мікроскоп все так само потрібний. Річ йде про десяток-другий центів, в кращому випадку, на добу. Звісно, для україномовного блогу без конкретної тематики, напевно, і не варто розраховувати на більше. Ці всі рекламні захаращення зовсім не вартують того, щоб ними перейматись… Хоча цього вже вистачить, щоб окупити хостинг та домен.
—
Якщо вас цікавлять якісь мої висновки з рекламних експериментів і поради, як можна заробити на сайті (блозі), то нижче про дещо розкажу. сайт за групово пазаруване, наприклад, про такий спосіб. А ще радий був би послухати про ваш досвід, якщо він є.
—
По-перше, висновки по Гугл Адсенсу. Я послухав поради Гугла з приводу схем розташування рекламних блоків на внутрішній сторінці і, в принципі, на цьому можна зупинитись. Нахабний блок зверху серед контенту, блок після тексту – тільки вони генерують кволу монетизаційну інфузорію. Все інше – в пісок. Тому Адсенс з інших місць я позабираю.
Враховуючи, що до своїх грошей в Гуглі ви доберетесь не скоро (пройдуть роки, поки ви наберете необхідний мінімум для виводу), Адсенс є зміст використовувати лише для збагачення досвіду, який можна буде використати на сайтах, розрахованих на жирну аудиторію США.
По-друге, використання партнерських програм. Тут в мене, практично, досвіду нема. Партнерка Yakaboo (продаж компактів та книжок) призвела до певного потоку відвідувачів на той магазин, але покупка була лише одна. Думаю, для тематичних сайтів з хорошою відвідуваністю партнерки якийсь би невеличкий толк дали.
Як ви розумієте, розказуючи про “ваші сайти”, я маю на увазі україномовні сайти (блоги) з відвідуваністю десятки-сотні хітів в день.
Ну і, по-третє, те, що приносить дійсно відчутні гроші. Тобто, мікроскоп вже можна відкинути.
Це, звичайно, біржі з розміщення контекстних посилань та заміток: заточений на Яндекс GoGetLinks і заточений на Google GetGoodLinks.
Якщо ваш сайт має ненульові рейтинги в PR та ТиЦ (проаналізувати можна тут – http://pr-cy.ru/) , то використовуйте ті біржі, щоб отримати замовників на розміщення їх вказівок у своїх текстах.
Чим більші рейтинги будуть у ваших сайтів, тим більшими будуть розцінки.
Ну, і не забувайте писати багато цікавих текстів… як у мене 🙂
на партнерських програмах можна непогано заробляти, але треба знайти підходящу і вижати з неї всі “соки”. добре, якщо обережно накручувати і не палитись
Десь маєш описаний досвід?
такий досвід зазвичай в загальнодоступний простір не виставляють…
Открой тайну Золотого ключика!!!
🙂 зв*яжись зі мною))
Та ні – дякую. OOHFIRO завжди йде своїм шляхом 🙂