Фестиваль “АртПоле 2014”

2572

Міжнародний етнографічний фестиваль “АртПоле” – один з найстаріших фестивалів в Україні. Уже вдванадцяте він збере навколо себе молодь і туристів з усієї України та закордону 8 – 12 липня поблизу села Уніж, що на Івано-Франківщині.  Багато разів фестиваль змінював місце проведення (вперше і найчастіше він проводився поблизу с. Шешори),  цього року знову повертається в рідний регіон.

 

artpole1

Спочатку варто сказати про місце проведення: територія фестивалю поблизу Унежа – надзвичайно красиве, мальовниче місце на березі Дністра, з якого відкривається чудова панорама на ріку і гори. Цьогоріч фестиваль проходить в два етапи. Спершу в Луганській області відбулись зустрічі, танцювальні перформенси, а 29 травня у Львові в рамках фестивалю презентували театральну містерію “Альберт або найбільша форма пристрасті”. Основна частина – в Унежі, де  увага буде прикута до австралійців Wild Marmelade і польського гурту Karbido, які анонсували новий спільний театрально-музичний проект, що продемонструють на фестивалі.  Представлена потужна музична програма – окрім українських гуртів свою етно-музику представлять виконавці з Чехії, Туреччини, Угорщини, Великобританії, Польщі, Росії.

artpole2

Окрім музики відвідувачів чекатимуть театральні імпрезії,  етнографічні майстер-класи, цікавий ленд-арт, демонстрації фільмів фестивалю Docudays UA, альманаху “Відкритий доступ”.

Ціна квитка на три дні – 250 грн. На один день – 100 грн. Діти до дванадцяти років безкоштовно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я