Екстрасенсорна ГЛОБАлізація 2014

5604

globaПодії в Україні останніх років змусили притихнути натовп екстрасенсів-провидців, популярність яких в народі була просто непристойною. Особливо облажався Павло Глоба: що не прогноз по Україні, то обісратушки. Тому всі сучасні оракули стрімко перебігли з політики у телепроекти і там заробляють гроші театральними виставами.
Навіть наші мольфари, на яких було стільки надій, таки не змогли переграти алтайських шаманів – Янукович ще досі живий.

І я розумію цих людей – щоб прославитись, прогнози треба давати не одноразово і, бажано, – в яблучко. Тому на піку невизначеності ситуації краще зі своїми пророцтвами зайвий раз не світитись.

Під час загострення хвороби більшість людей йде до лікаря, а не до ворожки. Так і під час військових дій ми прислухаємось до слів компетентних, досвідчених службовців, а не екстрасенсів. Інакше б всі бої починалися і закінчувались в наметах з кришталевими кулями, не було б оточених в котлах, не було б пропавших без вісті.

Але зараз, коли з’явилось хоч якесь затишшя, а гострий конфлікт переростає у хронічні затяжні процеси, знову пробуджується взаємний інтерес плебсу і провидців. Лише за сьогодні стикнувся з кількома постами на цю тему в соціальних мережах, хоч цим питанням не цікавлюсь і не підписуюсь на відповідні спільноти.

А на завершення – легендарні відео: “зима не будет” та “путін – біоробот”

2 КОМЕНТАРІ

  1. Передбачати майбутнє не є можливе, бо саме Майбутнє є поліваріантним. Якось так, якщо коротко. То не я вигадав – то Зеланд …

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я