День, коли зупинилась Земля

1189

Недавно ми на форумі говорили про те, що багато нових фільмів – це перезйомка старих. Нічого поганого в цьому нема, бо, до прикладу, стара хороша пісня, переспівана сучасним хорошим виконавцем, дістає новий виток свого життя. Але може бути і навпаки – жахливо зроблений рімейк вбиває і свій прототип. В будь-якому випадку, до таких ситуацій я ставлюся з особливою увагою.

Недавно почав дивитись новий фільм з Кіану Рівзом “День, коли зупинилась Земля” (фільм я качав з торента, бо на нього був досить великий попит). А через кілька хвилин перегляду я згадав, що колись вже дивився фільм з такою назвою. Так – є такий (вже класичний) фільм 1951 року випуску. Досить хороший фільм, з цілком достойними спецефектами (на той час). Я його дивився з цікавістю, бо і сюжет був нетривіальний, і гра акторів суперською, і зліпили все до купи майстерно. А головний герой – інопланетянин Клаату у виконанні Майкла Ренні – міг викликати симпатію навіть в чоловіків.

В новому фільмі роль Клаату на себе взяв Рівз. Чи то Рівзу сильно недоплатили, чи розбудили на зйомки занадто рано, але такої одноманітності у виразах обличчя не було навіть в Орландо Блума. Навіть робот Горт у закритому шоломі, здавалося, виражав більше емоцій.
Так як фабулу цієї історії я знав, а гра акторів була посередньою, то довелося насолоджуватись лише комп”ютерними спецефектами. Посередині фільму на диван вистрибнула моя кицька і всілась перед очима, майже закривши екран. Чесно скажу – я не мав бажання її зганяти, і щасливо закуняв… Чесне слово – краще скачать советские мультфильмы і проявляти ностальгію їх переглядом.

P.S.: Назву фільма “Day The Earth Stood Still” я б переклав “День, коли Земля завмерла”, бо по сюжету саме це більше передає зміст стрічки.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я