Чемпіонат, квартири, Львів 2012

696

Така велика та масштабна подія, як чемпіонат з футболу Євро 2012, в Україні проводилась уперше. І по закінченні чемпіонату одні почали рахувати прибутки, а інші рахувати збитки та отримані проблеми. Отож, підіб’ємо підсумки.

Перші, хто почав заробляти – це, звичайно, готелі та хостели, доба проживання в яких коштувала мінімум 10$ (80 грн.). Бронювання житла у Львові почалося ще задовго до початку Євро. А за місяць до старту першого матчу, вільного місця для ночівлі десь у центрі міста знайти було майже неможливо. Тоді на допомогу прийшли добрі люди із власними апартаментами. Такий прихисток було важко знайти менш ніж за 20$ (160 грн.). Після Євро 2012 ціни на бронювання подобово квартири Львів суттєво знизив.

Наступними відчули фінансовий підйом ресторани, бари та кав’ярні. Кількість іноземців моментально підскочила до захмарної позначки, і бажаючі пива, хліба та видовищ спустошували забігайлівки одна за одною. Середня ціна на пиво львівського виробництва перед Євро2012 піднялася на 50% і, здається, знижуватись не збирається.

Проїхатись на таксі під час чемпіонату було на 20% дорожче, а у дні матчів – і взагалі на 50%. А, як відомо, за час проведення футбольного чемпіонату Україну відвідало близько 1,8 млн. вболівальників!

Прибутки чи, навпаки, збитки України від чемпіонату не оприлюднені. Говорити зараз, чи Євро 2012 принесло користь нашій країні, чи лише нашкодило, ще рано. Баланси зводяться, а міста оговтуються від футбольної лихоманки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here