Архітектурна химера на Краківській-Вірменській

2437

Цікава тема намальовується.

Виконком дозволив «Будінвесту» проектувати архітектурну химеру на Краківській-Вірменській
Виконавчий комітет Львівської міської ради надав дозвіл ТзОВ ВП «Будінвест» на проектування І черги готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на розі вулиць Краківська-Вірменська. Відтак, скандальному проекту забудови території у центральній частині міста, який за оцінками незаангажованих архітекторів та пересічних львів`ян нагадує бункер, дали «зелену» картку.

Після постави Кльозету біля Міцкевича я вважав, що того, хто дозволив будувати те одоробло, слід прикувати до ковша бульдозера, і знести вщент невідповідне архітектурне чудовисько, щоб не псувало ауру міста.

А тепер на наших очах посеред історичної частини Львова буде гордовито поставати оця красуня

zh1
zhopa

Читав  в інеті, цю кралечку називають бункером, каркасом закинутої свиноферми, химерою, об`єктом зі Сталкера, а самі інвестори: 4-зірковим готелем. Мене на форумі чи в коментах питали, чому я проти проведення чемпіонату у Львові. Це одна з відповідей.


Люстры и светильники можно купить в Интернет. Для жителей Киева, Украины магазин lampa предлагает люстры оптом и в розницу.

Великим прихильником і просуванцем будівництва такої хні є Юрій Криворучко, начальник управління архітектури Львівської міської ради.

Логіка сучасного розвитку архітектури говорить, що у випадках, коли немає збережених об’єктів, потрібно будувати сучасні об’єкти. Це збереження традиції архітектури міста.

Мені логіка підказує, що сучасна архітектура не обов`язково має бути потворною і випадати з ансамблю оточуючих будівель. Розумію, що може повторитися історія з Ейфелевою вежею, яку всі ненавиділи, а потім почали рахувати символом Парижу, але я волію не вважати виключення правилом. Об’єкти, типу, Укрсоцбанку, пам’ятника Шевченку з хвилею, пам’ятника Чорноволу, пам’ятника Бандері й так достатньо попрацювали на “логіку сучасного розвитку”.

Кожен об’єкт, і навіть «Укрсоцбанк» є феномен певного часу. Такими ми тоді були.

Я, пане Криворучко, за всіх не казав би. Ви можливо і були в такому перманентному стані, коли підсвідомо почувалися наче у кльозеті, що і втілилося у феномені Укрсоцбанку, але ж львів’яни загалом не такі вже й свині, щоб будувати на Вірменській відповідну споруду.
Ми, звичайно, звикнем до всього (навіть до такого псевдомодернового несмаку), але ж ви розумієте – такі рішення в житті безкарно не проходять. Якщо тисячі людей в душі проклянуть авторів подібної хні, це не може не позначитись на їх долі. Не вартує воно тих тридцяти срібляників, які ви дістанете за зраду нашого міста.

Деякі рефлексії на цю тему можна почитати тут.

10 КОМЕНТАРІ

 1. Це що, там де дитячий майданчик був? Нелюди!

  Над верхньою фоткою Антоніо Гауді мабуть розплакався б.

 2. якщо вже роблять щось таке паскудне- “сучасне”, то нехай вже забудовують все до чортової матінки, але десь за містом, і ліплять там якесь Львів_Сіті…

 3. Мы тут уже сбор подписей организовали
  petition.org.ua/?action=view&id=206374

  А вообще в пояснительной записке к проекту написано, что рекомендуется построить гостиницу с восстановлением фасадов тех трёх зданий, которые когда-то стояли на углу Краковской и Армянской. Так они прямо взяли и бросились эту рекомендацию выполнять 🙁

 4. але ж насправді, це відображення всього рагулізму міста. і ми з вами, шановні панове, ті що виступаємо проти цього – є просто маргінальною меншістю 🙁

  дайош бігборди на вулиці “львів стлиця рагуляндії”!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я