Весело у центрі

789

Сьогодні спішив на одну домовлену зустріч. Домчався маршруткою до центру, переконаний, що у вихідний день корків не буде.
Довелося змінити плани і просидіти півгодини на Князя Романа. Центром марширувала колонна фанатиків – не розібрав, релігійних, політичних чи ще якихось… але на марш секс-меншин не скидалося.
Кількість людей нагадала мені приїзд Папи Римського у Львів. Тут Львовом не обійшлося – мали прибути ешелони з усієї області. Але що це за акція була, я так і не довідався.
Після довгих очікувань ті, хто ще залишилися у маршрутці, почали підбурювати водія їхати – хоч по одній половині дорозі. Водій дратівливо відповідав чимось нерозбірливим – напевно радив пасажирам записатись на курси водіння і пройти уроки водіння, щоб наступного разу самим сісти за кермо.
Машини сигналили, мотоциклісти гарчали моторами, і навіть весільний кортеж був змушений зупинити свою веселу подорож.
А люди широким нескінченним потоком сунули в центр міста, і дехто навіть махав нам руками, мовляв: “Львівська область вітає городських і передає полум”яний привіт від вуйка Миколи з Перемишлян”.

Ну, не на рівному ж місці така процесія взялась. Чому ніхто не регламентував такі речі? Центр міста не можна віддавати на подібні акції – там й так тісно. Нещасний транспорт, який і без хрестових походів ледь продирається вулицями центральної частини, починає просто казитись.
А я черговий раз пересвідчуюсь у вигоді пересування велосипедними засобами.

5 КОМЕНТАРІ

 1. Колись цей процес мав вигляд суперечки з батьками, і закінчувався умовою типу «Будеш добре вчитися подивимося, може Миколай щось і принесе»

  А тепер замість батьків стоїть раціональна частинка твого “Я”, і переконувати про доцільність покупки треба вже себе:

  – Велосипед – то ж купа грошей, а їсти за що?
  – Але ж велосипед – то не просто цяцька, воно ж для здоров’я корисне і час зекономить, і дозвілля неабияк урізноманітнює. Чесно. І я не закину його через місяць, він мені справді потрібен.
  – Будеш багато заробляти – зможеш собі дозволити. Якщо до того часу комп не треба буде апгрейднути…

  🙂

 2. Ти круто помилився темою 🙂
  Але слова правильні.
  Сперечатись із собою – найважче (а особливо з таким противним типом, як я сам).

  Але в мене апгрейд компа (чи покупка пральної машини) напевно зміниться придбанням ВБюлетеня чи ІнвіжнПаверБоард-а

 3. Блог очень качественный. Награду бы Вам за него или просто орден почета. =)

 4. Ухфіро, ти вже навіть не звертаєш уваги на такі пости?

 5. Я вже замучився їх терти…
  Це ж лише частина з того, що приходить..

Comments are closed.