Грип у Львові – 30 жовтня 2009

911

Про грип (і про оприскування) у Львові (Тернопіль, город Ровно) у мене просто якийсь “бойовий листок”  виходить (по-армійськи):
1. Тимошенко та Ющенко спокійно заявляють, що всього вистачає. А чого не вистачає, те закуповують.
Натомість, аптеки не мають противірусних препаратів (ДОСІ!) і не мають марлевих масок. Скажіть, це так складно – привезти у Львів марлеві пов”язки? Вже! А не під приїзд (чи за ініціативи) Ю, Т чи Я?

2. На питання, а чому раніше не розпізнали грип (мовляв, відповідні лабораторії ж закупили), Тимошенко ліпить відверту відмазку: бо треба було перевірити на більш точному обладнанні (за кордоном?) – тому так пізно визначили.
Тобто, обладнання, яке закупили:
а) не виявило свинячого вірусу (тоді нафіг його купляли? хто замовляв?)
б) виявило вірус, але сто відсотків не гарантувало (тоді, чому приховували цю інформацію і не розпочали антивірусних заходів ще тоді?)
в) обладнання нема (пропили/прокурили/продали)

3. Інформацію про захворілих та померлих явно применшують (або просто не хотять вести справжній облік). Це висновок, що заснований на особистому спілкуванні з родичами та знайомими. Ті, хто в ЗМІ каже про нормальну статистику смертей від грипу, або невіглас, або навмисно заспокоює людей, відвертаючи паніку.

4. Тих, хто поширює чутки про розпилення чогось у Львові, хочу запитати: а як ви це собі уявляєте? Що саме мають розпилювати (свячену воду)? І чи уявляєте ви собі, скільки отого чогось треба розпилити? Чи ви чули, щоб десь у світі так боролись з грипом?

5. З усіх балачок про те, що потрібно робити, що потрібно закупити, як потрібно лікуватись тощо, я натрапив лише на одну конкретно позитивну новину (як завершений факт): “Службові автомобілі Львівської міськради передали у тимчасове користування лікарням”. Інших проявів патріотизму не виявлено. Для цього теж напевно потрібне дуже точне лабораторне обладнання.
Дати тимчасово лікарням чужі автомобілі – теж невелике самозречення, але все ж…

3 КОМЕНТАРІ

  1. і ріхто ніколи не задасться питанням звідки він раптом взявся в такій велиій кількості по авто маршруту

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я