Туристичний потенціал Івано-Франківщини вивчали журналісти

637

Від 18 до 22 листопада на Івано-Франківщині перебувала група журналістів з Києва, Одеси, Львова та Івано-Франківська. Прибули вони сюди на запрошення управління туризму головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації.

Представники видань “Український туризм” (м. Київ), “Міжнародний туризм” (м. Київ), “Куратор” (м. Київ), “Новости турбизнеса” (м. Київ), “Урядовий кур’єр” (м. Київ), “Travel хит” (м. Одеса), “ПримаТур” (м. Львів), “Карпати. Туризм. Відпочинок” (м. Івано-Франківськ) побували у різних куточках регіону. Вони відвідали Гошівський монастир, скелі Довбуша в с. Бубнище Болехівського р-ну, музей Бойківщини в місті Долина, поїздили на “Карпатському трамваї”, маршрут якого бере початок у с. Вигода Долинського району. Далі журналісти були у Яремче, на Буковелі, в Татарові, а також у Косові, у маєтку Святого Миколая біля села Черганівка на Косівщині, у музеї лісової скульптури в с. Яблунів, у садибі “Княжий град” у с. Княждвір Коломийського району. І завершальним моментом ознайомлення із краєм була екскурсія Івано-Франківськом. Тож гості мали змогу побачити й відчути смак різних видів відпочинку на Івано-Франківщині: і пізнавально-екскурсійного, і паломницького, і активного, і пасивного. А враження представників ЗМІ від спілкування та споглядання відобразились у сотнях фото Бойківщини та Гуцульщини, а також глибоко запали їм у душу. “Хто побачив Карпати хоч раз, той завжди матиме бажання повернутися сюди знову і постійно шукатиме нагоду приїхати на Франківщину ще”, – таку думку учасники прес-туру висловлювали неодноразово.

А публікації про цей чудовий Прикарпатський край невдовзі з’являться у вище перелічених виданнях. Тож читайте, насолоджуйтесь – і вирушайте на Івано-Франківщину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я