Податки для малого бізнесу

776

5 лет без налоговЗустрів кількох моїх знайомих-бізнесменів – вони чомусь впевнені, що Податковий кодекс не приймуть.
При цьому, так довго останнім часом я з ними ніколи не розмовляв – завжди обходились кількома черговими фразами. А це, видно, зачепило. Мене теж це все чіпляє, тому я власне і починав розмову на цю тему.

Опишу, як я бачу ситуацію…

По-перше, всіх нас (виборців) серйозно надурили. Овочу було важко у змаганні кидків, але він впевнено вирвався вперед, обігнавши всіх інших політиків.

По-друге, ці дєятєлі будуть впевнено перти по людях, по совісті, по здоровому ґлузду і зроблять все, щоб народ почував себе отарою тупих овець (як дєятєлі і дійсно вважають). Нам показали, що Конституція, парламент та суди повністю підкорилися силі (грошей і страху). Я не бачу, що в цій країні їх могло б зупинити…

По-третє, кодекс приймуть… можливо зробивши деякі незначні поправки, але приймуть. Це будуть незначні поправки і нагадуватимуть просто зміну формулювання, а не підлаштування під конкретні реалії. Економіку країни будуть рятувати за рахунок дрібних підприємців. При цьому їх звинувачуватимуть в ухилянні платити податки і взагалі окреслять виключно, як бариг, що наживаються на звичайних громадянах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я