Вони вже серед нас – позаземне нашестя

1385

Сьогодні є настрій на бульварщину.
Останнім часом побільшало новин про те, що останнім часом побільшало новин про НЛО, позаземне життя,  панспермію тощо. Тобто, мовляв, нас до чогось готують – до якоїсь сенсації, яка може викликати глобальну паніку людства. Тому йде дозована підготовка порціями окремих чуток, фактів, досліджень.

З повідомлень останнього часу…

Якийсь фацет у 2000 році отримав в подарунок з неба льодовий метеорит, який впав недалеко від його будинку і не встиг розтопитись. Чолов”яга вирішив покопирсатись у його нетрях і розгледів різні приколи, які він хоче ідентифікувати, як органічні речовини, рештки позаземних організмів.

Не страждаючи від зайвої скромності та відсутності згоди інопланетян на зйомку, фотографії пансперми були вивішені в інтернет-магазині,  де кожен бажаючий за 8 баксів може отримати портрет справжнього Чужого хробака. Тепер чекаємо 30 листопада – Дуейн Снайдер планує виступити з якимись заявами…

А ще, виявляється, є цікавий ресурс sky-map, що надає нам можливість самим виступити у ролі дослідників, пошукачів інопланетян. ВЕЛИЧЕЗНІ КОСМІЧНІ КОРАБЛІ ЛЕТЯТЬ ДО ЗЕМЛІ – отакі заголовки можна побачити в інтернет-виданнях, які знайшли на карті зоряного неба незрозумілі об”єкти. Кажуть, що SETI (англ. SETI, Search for Extraterrestrial Intelligence) – некомерційна, недержавна організація з пошуку позаземного розумного життя – занепокоєна, що до Землі швидко наближуються величезні об”єкти. Мовляв, і NASA про це знає, і “Уряд”, але вони не хотять оприлюднювати таку інформацію.
(текст про те, що інопланетяни підтримують з нами зв”язок через HAARP – високочастотну авроральну систему, я не буду наводити – це вже зовсім фарбує заміточку у жовтий колір)

А це – координати енелошечок, які можна знайти на скай-мапі:
19 25 12 -89 46 03
16 19 35 -88 43 10
02 26 39 -89 43 13

Я подивився – дійсно, якісь сині кучеряшки там є. Трохи посерфив небо і знайшов набагато цікавіший об”єкт – просто красунчик – блакитний космічний хробак.. назву його: Ентерльвівський Експлорер (EnterLviv Explorer).
Буду за ним слідкувати і спостерігати за розмірами та переміщенням. Сподіваюсь, він зв”яжеться зі мною по авроральному телефону, коли буде на підльоті і ми разом вирушимо на відпочинок в Берегове.

космічний позаземний хробак

EnterLviv Explorer

7 КОМЕНТАРІ

  1. Інопланетяни летять на Землю? Чого ж вони обрали маленьку кам’яну планетку, що обертається довкола посереднього жового карлика на далекій окраїні Галактики? У нашій галактиці мільярди зірок, більше половин з яких є пересічними жовтими карликами зі своїми планетарними системами, то ймовірність націлення на Сонце і Землю позаземних цивілізацій прямує до нуля. Гадаю, хтось робить чергову псевдосенсацію. Будьте більш критичнішими і не займайтесь копіпастами.

  2. На 2 грудня NASA запланувало прес-конференцію, присвячену астробіологічним знахідкам, що стосуються пошуку доказів існування позаземного життя.
    Імовірно, щось розкажуть про дослідження Титану.
    Обіцяють трансляцію (о 21.00 по нашому часу).
    http://www.nasa.gov/ntv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я