Ну, що? Готуємось сприймати новий гумор? Чи гумор сприймати по-новому? І все ж… Який саме анекдот Янукович хотів розказати? У мене два варіанти: “Та що його пробувати – сало і є сало” “Та ти не будеш їсти… Бо я не дам…” дивимось Прочитати більше статей Попередній записКапітан моргає Наступний записУкраїна має талант-2 Одеса, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Київ Вам також може сподобатись Вибори в Тернополі 17.03.2009 Інтерв’ю у святої людини про бога 06.09.2010 Янукович на плакаті і пошук винуватців 31.05.2011