Вона працює

Проїхався містом – насмішили численні агітки, типу: “вони – козли, а я – “вся в бєлом””.

вона працює

Цей запис має 4 коментар(-ів)

  1. myroslav

    Класні результати праці. Економічної кризи узагалі немає. Офігенно.

  2. Анонім

    вона грає на публіку і гарно обіцяє,но нажаль така гірка правда шо вона просто дурепа з косою

  3. legAToR

    Політика портить блог. Тем для обговерення і так багато

  4. OOHFIRO

    Політика, Олег, “портить” все і всіх. Тому треба це показувати для профілактики політизації.

Коментарі закриті.