Проїхався містом – насмішили численні агітки, типу: “вони – козли, а я – “вся в бєлом””. Прочитати більше статей Попередній записЗолотий велосипед Наступний записВесілля з джедаями Цей запис має 4 коментар(-ів) myroslav 19.08.2009 Класні результати праці. Економічної кризи узагалі немає. Офігенно. Анонім 19.08.2009 вона грає на публіку і гарно обіцяє,но нажаль така гірка правда шо вона просто дурепа з косою legAToR 19.08.2009 Політика портить блог. Тем для обговерення і так багато OOHFIRO 19.08.2009 Політика, Олег, “портить” все і всіх. Тому треба це показувати для профілактики політизації. Коментарі закриті. Вам також може сподобатись Екстрене звернення до українського народу (до) 30.01.2009 Тиснява у Нафтогазі 05.03.2009 Дві статті 30.03.2009
Анонім 19.08.2009 вона грає на публіку і гарно обіцяє,но нажаль така гірка правда шо вона просто дурепа з косою
OOHFIRO 19.08.2009 Політика, Олег, “портить” все і всіх. Тому треба це показувати для профілактики політизації.
Класні результати праці. Економічної кризи узагалі немає. Офігенно.
вона грає на публіку і гарно обіцяє,но нажаль така гірка правда шо вона просто дурепа з косою
Політика портить блог. Тем для обговерення і так багато
Політика, Олег, “портить” все і всіх. Тому треба це показувати для профілактики політизації.