Золоті, епічні реакції

88

Дивлюсь деякі реакції ютуберів на музичні кліпи і навіть заздрю тому, як люди вміють емоційно реагувати на мистецтво. Я ж бо частково вихований на книжках Фенімора Купера, де гордовитий індіанець завжди демонструє зовнішню холодну незворушність за будь-яких обставин.
Звісно, я не виключаю, що в таких реакціях може бути присутня доля артистичної награності, але тим не менш – ось підбірка “Золотих, епічних реакцій”.

Величезну хвилю реакцій здійняв кліп Pisces від українського гурту Jinjer – тут є досить яскрава несподіванка, щоб продемонструвати емоційний вибух.
Ось, наприклад, цю реакцію вчительки вокалу – від 02:23 до 03:05 – я б назвав культурною істерикою з психічним розладом (раритетний випадок). Але, якщо цю пісню ви ще не чули, то дивіться з початку.

А тут можна подивитись, як піснею можна дорослого чоловіка повернути у дитинство, коли хлопчику на день народження неочікувано нарешті дарують річ, яку він несамовито хотів багато років.
Від 02:23 і до фіналу

Дівчатка теж щиро та емоційно радіють подарункам. Скільки б їм років не виповнилось.

На ютуб-каналі HalfLifeSistah ви зможете побачити не просто істерики, а й оргазми (можливо, і в прямому значенні). Ну, допустим, Poet and the Pendulum у виконанні Флор Янсен з Nightwish мене теж сильно розчулює, але побачене тут з 24:35 все ж, напевно, потребує якогось вікового цензу чи примітки “дивитись тільки під наглядом психотерапевта”.

Мене щиро вражають люди з тонкою душевною організацією, яким потрібні лічені секунди, щоб оцінити всі нюанси краси музичного твору (а не кілька прослуховувань, як мені).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я