З новим маршрутом!

1513

Кажуть, 1 січня у Львові було весело – змінили номери та курсування маршруток. Можна було і не пиячити усю новорічну ніч, щоб відчути себе зранку загубленим та безпорадним у місті. Заплановані зміни не обмежились звичайною плутаниною в таких випадках, а підсилились нашою неорганізованістю.
Тепер можна зустріти маршрутки і з новими номерами, і зі старими, і з обома одночасно. До того ж, маршрути №№ 47-52 мають почати роботу лише з третього січня, а не з першого.
Цілковитого безладу додало рішення зробити проїзд у перший день року безкоштовним. Деякі пасажири, напевно, не могли відмовитись від спокуси влаштувати собі халявні екскурсії, а деякі водії – від спокуси відмовитись від грошей, які за звичкою давали пасажири.

5 КОМЕНТАРІ

  1. Ага, я зовсім думати забув про зміну номерів і маршрутів, сьогодні відразу навіть не догнав що відбувається 🙂 На роботу довго добирався.

  2. Це жесть с тими маршрутками – я живу на Сихові, де мешкає біля 200тис. людей, там при старій системі в час пік доїхати було важко, а зараз при зменшенні кількості маршруток взагалі дурдом – вчора з ценору сів, точніше ледве заліз тільки в четверту маршрутку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я