Видання “Всесвіт, простір, час”

4289

Якщо ви вже забули про недавній форум видавців (книжковий форум, книжковий ярмарок) у Львові, то я нагадаю – нарешті знайшов хороше науково-популярне видання про космонавтику. Купив журнальчик “Всесвіт, простір, час” (за серпень). Насправді він зветься “Вселенная, пространство, время”, але, сподіваюсь, хоч на сайті universemagazine.com вони таки зроблять українську версію. Бо видання досить толкове і цікаве.

mg121_1На щастя, тексти в журналі якраз такі, як я хотів би: не дилетантські, без студентських приколів, але з іншого боку – не академічні, не сухі. Тематика не прив’язана аж надто жорстко лише до астрономії – розглядаються питання цивілізації та життя загалом. Інформація не являється копіпастою з інтернет-джерел – це важливо, бо в інтернеті я й сам можу серфити все, що мене цікавить.

Вірогідно, я навіть підпишусь на це видання. Питання лише в тому, підписуватись на паперове видання (до речі, глянцеве) чи на електронне? Електронне дешевше (12 грн.) і швидше прийде, а паперове добре тим, що можна спокійно посидіти з журнальчиком там, де нема вайфай, або дати ще комусь почитати, пошарудіти сторінками, понюхати типографську фарбу (це так ностальгічно).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я