Він повертається!

703

Алярм! Купуйте сірники, сіль, консерви і собачку. Сьогодні, 21 квітня 2011 року, за фантазією авторів серіалу “Термінатор” (Sarah Connor Chronicles) штучний розум Skynet розпочне війну з людством.

На території Інтернету очікуються малохмарні обчислення,  різкі пориви трафіку та випадіння серверів.

Усі інтернетоголіки-кіномани завмерли перед екранами моніторів, очікуючи ознак нападу.

|—
Бухгалтерский учет на предприятии нужно доверить надежной специализированной организации. Предоставляемые профессионалами бухгалтерские услуги, аудит, постановка налогового учета избавят предприятие от лишних проблем.
—|

Вклоняюсь першоджерелу – фільму “Термінатор”. Його я дивився у Москві, в хорошій, майже зовсім незнайомій компанії, у квартирі навпроти заводу, де друкували радянські гроші. Фільм дивились на імпортному “відіку” – це, якщо хтось не знає, був такий магнітофон на касетах, який показував відео і озвучував аудіо.
Сам фільм глибоко вразив – така романтична, цікава фантастика – просто ідеал. І головне – без жодної ложки комп’ютерної графіки. А персонаж Шварцнеггера наводив переляк, як своїм виглядом, так і ляльковим Термінатором, який відзняли за мультяшною технологією.

Другий фільм із серії дещо втратив романтичну привабливість, але став супердинамічним і супертехнологічним. Комп’ютерні спецефекти підняли планку візуального впливу на глядача на величезну висоту, яка тримається і досі. Арнольд хоч і став хорошим робо-дядьком, але не перестав бути вражаючим.

Третій фільм не вважаю за фільм – це просто зіпсований матеріал – якась китайська Матриця наклалась на Термінатора десь на складі, коли стрічки лежали на одній полиці.

Четвертий ще можна дивитись, але з великим сумом і ностальгією.
П’ятого Термінатора планують знімати – значить, гроші ще несуть.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я