Ваш комп’ютер був заблокований з міркувань безпеки

23226

Що робити, якщо ви отримали повідомлення “Ваш комп’ютер був заблокований з міркувань безпеки“, а сторінка браузера з цим попередженням не перезавантажується і не закривається? Не треба нервуватись – все набагато простіше, ніж уявляється. Розблокувати браузер можна за секунду.

Шахраї не гребують будь-якими можливостями, щоб залякати інтернет-користувача і виманити гроші. Особливо легко настрашити того, хто потайки від батьків (чи дітей) відвідує сайти з п0рно або з неліцензійними програмами. Тоді на зловмисному сайті можна використати джаваскрипт, який не дає закрити вкладку, а потім заявити начебто від імені Міністерства внутрішніх справ про порушення закону і вимагати сплати штрафу у розмірі 1500 грн. через інтернет.

Наприклад, отак:

ваш комп'ютер був заблокований з міркувань безпеки


Ваш комп’ютер був заблокований з міркувань безпеки. Вся інформації на вашому комп’ютері заарештована. Усі ваші файли зашифровані. Протягом 12 годин кримінальну справу буде передано до суду. Ваш комп’ютер Заблокований за порушення закону України при перегляді п0рн0графії. Не намагайтеся самостійно або за допомогою третіх осіб розблокувати комп’ютер – це загрожує Вам кримінальною відповідальністю!
Дійсно перезавантажити цю сторінку?

При спробі натиснути на щось, або нічого не відбувається, або сторінка перезавантажується з тим самим вмістом. Що робити?

Одразу зрозуміло, що текст просто тупий і нелогічний, розрахований на переляканого чайника. Цілком можливо, що з тисяч відвідувачів знайдеться один особливо лякливий і скине гроші на “Єдиний гаманець”. От шахраям і заробіток.

Наша справа просто посміятися, позбутися блокуючої сторінки і йти далі дивитись п0рно. Як здійснити другий пункт цього геніального плану? Для цього потрібно:

 1. Натиснути на кнопці “Перезавантажити цю сторінку” (чи ОК, чи що там ще можна натиснути)
 2. Швиденько закрити вкладку гарячими клавішами Ctrl+W (для Маків: cmd+W)

Якщо не встигнете це зробити з першого разу, то просто частіше постійно натискайте W з натиснутою Ctrl, а тоді перезавантажуйте сторінку.
У крайньому випадку просто зупиніть процес Хрома (чи іншого браузера) в диспетчері завдань.
Якщо і цього не зможете зробити, то від’єднайтесь від інтернету, перезавантажте сторінку і тоді зможете закрити вкладку.
Якщо і цього не зможете зробити, то перезавантажте комп’ютер.

Якщо і цього не зможете зробити, то заплатіть 1500 грн. і більше не приходьте на enter.lviv.ua

17 КОМЕНТАРІ

 1. Спасибо за совет, с первого раза подействовало)) До этого читала долгую инструкцию, как устранить этот вирус и сразу не поверила, что можно всё сделать так просто.

  • У випадку, який я описав, нічого забирати не треба, бо це не вірус. Треба просто якось закрити вкладку чи браузер і більше за тією адресою (на ту сторінку, сайт) не заходити.

  • Артур, я не зовсім зрозумів запитання. Ти ще розглядаєш ситуацію, що наша міліція слідкує за кожним користувачем в інтернеті, а коли він відкриває п0рносайт, виписує йому штраф прямо в браузері? 🙂
   Я про це навіть не подумав. А й дійсно! Тепер, якщо таке зі мною трапиться, то обов’язково сплачу гроші на “Єдиний гаманець”… ага.

  • Друже, та якби ця сторінка була правдивою, то вона б так легко не закривалась! Через 5 секунд після прочитання цієї бурди я вже спокійно рубалась в свою іграшку, дякувала диспетчеру задач і сміялась!) Щоправда, через кілька хвилин знову відкривала цю сторінку через історію, щоб краще прочитати, що ж вони там наплели)
   О, і ще один доказ: коли заходиш, то тобі пише, що це “постанова від *число, коли ти зайшов на цей сайт, у моєму випадку це 8.02.12, у випадку, представленому автором: 25.11.14* “. Якби це дійсно було так, то дата була б завжди однакова, не знаходиш?)

 2. І я щойно отримала таке повідомлення. Кілька днів тому завантажила разом з архівом купу вірусів. Коли хотіла щось в пошуковику знайти, автоматично відкривався сайт з проститутками. Комп*ютер почистила, а сьогодні 700 грн захотіли здерти)))) Хоч я і людина з вищою освітою, і про такі афери наслухалась, але все-одно стало не по собі……

 3. мені це повідомлення присилали декілька разів. Дата постійно різна, а штраф спочатку був 600 грн, а тепер 1000) а можна це повідомлення прибрати раз і назавжди?

  • Якщо шахрайське повідомлення показується лише на певному сайті, який спеціально для цього і створений, то достатньо зробити те, що написано в цій статті і більше не відкривати той сайт.
   В іншому випадку, схоже, потрібно скористатись послугами антивірусу.

   • Це не вірус, це дитячі пустощі. Антивірус тут не допоможе, бо він захищає не від Java-скриптів, а від вірусів, які шкодять системі… У нас стояв антивір, і нічого не зробив…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я