Варіанти хостингу

1086

Черговий раз шукаю варіанти хостингу, розрахованого на Україну та Росію.
Для надійного хостингу в мене є GoDaddy – там давно і без особливих проблем тримаю сайти, які не мають особливих вимог по швидкодії та трафіку. Для клієнтів хіба були б проблеми з англійською мовою та сильно накрученою навігацією. Але загалом, я дуже задоволений. Там же купую і домени.

І все ж необхідно мати ще одну корзину для яєць і більш дружню для ру- та укрнету, з можливістю приймати оплату з Вебмані. Раніше в мене був досить тривалий досвід роботи з hosting.ua, який потім згорів і навіть не вибачився. Зараз я сиджу на хостеді.уа (зокрема, з форумом), і час-від-часу страждаю відсутністю доступу до сайтів на ньому. Онлайн-підтримка цього хостера або розказує мені очевидні речі, які я і сам можу констатувати, або відсилає до техніків, з якими самі не можуть зконтактуватись.

Може б переїхав на якісь впс, вдс, але сам ще не розібрався в цьому, і мене лякають нові проблеми та нові тарифи.
Підкажіть якісь варіанти.

11 КОМЕНТАРІ

 1. Непогано, дякую… але я поки не зміг підібрати собі щось відповідне з тарифів – або місця на диску мало, або оперативки мало, або дорогувато…

  • 1500 мб, 5 сайтів, необмежений трафік за 5 дол/міс. – такий використовую. а от стосовно оперативки – мовчу, ніби вистачає, але можна було б і більше.

   • Оперативка тебе б турбувала, якби ти брав сервер.
    А сайтів мені потрібно кілька десятків… Ну і кілька гігів на диску…

 2. Ще є мажордомо, я його не використовував, але чув що там можна розмістити ресурси із великим трафіком

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я