Гугл образився на продажні лінки

1789

Як багато хто знає, enter.lviv.ua за своє довге життя пережив великі катаклізми – зміни реєстраторів і хостерів, зміни програмних двигунців, тематик і адрес сторінок, повні очищення контенту, тривалі застої і чергові реінкарнації.

Був час, коли Гугл так любив цей сайт, що індексував сторінку ще до того, як я її створював, а трафік по “Україна має талант” приводив тисячі відвідувачів. Отримати від Гугла PR5 – це неабищо. Щоправда, монетизувати такий рейтинг ніяк не вдавалося. Аж десь у 2011 році, коли я був в такому стані, що хотілося все ламати і нищити, мені закортіло поторгувати лінками (ви можете іноді натрапити на старі статті з рекламою в тексті – не дивуйтесь). В результаті, було зароблено пару сотень баксів, сайт загубив практично весь траст, а я на рік охолов до блогування. Зараз – нова переробка структури і дизайну.

Гугл образивсяТепер Гугл на мене ображений (вже кілька років). Тепер мене більше любить Яндекс, але трафіку не дає.

Звісно, справа не лише в заспамленості лінками – далися взнаки всі мої експерименти до і після.

Українських запитів більше, звичайно, саме в Гуглі. Буду намагатись знову з ним дружити, але без зайвого сео-загравання. Продавати лінки не буду, а буду просто їх ставити там, де вони просяться.

Ще думаю, а що цікавого тут можна утнути?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я