Технологія Torrent Stream

1519

torrentstreamЧасто у багатьох постає питання – де подивитись з хорошою якістю українські телеканали онлайн, де подивитись в інтернеті Євроспорт, чи Діскавері, чи футбольні матчі європейських кубків?…

Я вже забув, коли останній раз дивився телевізор. Якщо є швидкий інтернет, то телебачення можна дивитись і на комп’ютері. Технологія Torrent Stream (Р2Р протокол BitTorrent) настільки зручна, що навіть SopCast у мене тепер виступає лише резервним способом дивитись телеканали онлайн.

Перед тим, як я дам інструкції, що і де закачати, зазначу, що окрім перегляду моїх улюблених біатлону і снукеру на Євроспорті, я тепер маю можливість не закачувати попередньо фільми з торрентів, а дивитись їх одразу (як на ютубі) – це економить не тільки час, а й позбавляє необхідності доглядати за файлами торрента та закачок.

Отже, хто зацікавився, йде на http://torrentstream.org/ і там закачує програмку Torrent Stream. Під час установки треба дозволити встановити плагін TS Magic Player в бровзер. Після того, як торрентстрім заінстальовано, перевірте на тестовому відео, чи все в порядку.

Тепер при відвідуванні торрентів зі списку http://magicplayer.torrentstream.org/#/tracker (на деяких з них ви маєте бути зареєстровані) на сторінці з фільмом у вас буде висвічуватись значок торрентстріма (Р2Р), який дозволить одразу переглядати відео без попереднього закачування.

Для того, щоб дивитись телеканали, зайдіть на сайт http://www.raketa-tv.com/ і вибирайте зі списку. Якщо якогось бажаного каналу нема, то шукайте ще чиюсь роздачу. Вам мають повідомити ідентифікаційний номер такої роздачі, який необідно буде ввести в програму перегляду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я