Свято ковалів 2014 в Івано-Франківську

1826

if1

В столиці Прикарпаття, в Івано-Франківську,  9-11 травня традиційно пройде міжнародний фестиваль ковальської справи “Свято ковалів 2014″. Цей фестиваль співпадає з днем міста, тож цікавинок буде вдвічі більше.

if2

Основне дійство фестивалю буде відбуватись на площі Бастіон на території реконструйованого бастіону Станіславівського замку. Протягом кількох днів ковалі з сімнадцяти країн світу демонструватимуть свою майстерність і навчатимуть ковальському ремеслу всіх охочих.  Минулого року більше двохсот майстрів творили цікаві скульптури, які потім стали окрасою міста. Також минулого року було поставлено своєрідний світовий рекорд – було створено найбільшу в світі дримбу, – металеву скульптуру, що зображує цей гуцульський музичний інструмент.

if3

В програмі цьогорічного фестивалю виставки студентських робіт, майстер-класи, пленери, конференц-презентації,  вечірки, екскурсії.  Також в планах створення спільної композиції “Єднання” від майстрів з України, Польщі,  Литви, Білорусії, Росії, Франції, Італії, Ізраілю, Голландії і інших. Окремо буде відкрита міжнародна виставка “Орнаментальне ковальство”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here