Пляжний відпочинок на Одещині: місця і ціни

4528

Швидко наближається літо і, відповідно, літні вакації, які хотілось би провести на морі. Багатою на хороші пляжі і тепле море є Одеська область, Чорноморське узбережжя якої простягнулось аж на 300 кілометрів. Пропонуємо вам найкращі місця для літнього відпочинку на морі по всій Одещині.

odessa1

Южне і Чорноморське

odessa2

Тим, кому не хочеться перебувати на переповнених одеських міських пляжах чи занадто дорого проживати в обласному центрі, місто Южне буде хорошим бюджетним варіантом.  Містечко, що складається всього лиш з кількох житлових кварталів, курортним назвати важко, проте з  доволі комфортним міським пляжем і доступними цінами на оренду квартир. Також за межами містечка є турбаза.  Звідти зручно і швидко добиратись до аквапарку в Коблево  чи до  Одеси.
Подібним бюджетним варіантом відпочинку стане селище міського типу Чорноморське, колишнє військове містечко, а зараз майже передмістя Одеси.  Тут присутні кілька міні-готелів середнього комфорту і оздоровчий комплекс “Чабанка” зі спа-центром. Добре розвинута інфраструктура, невисокі ціни і широкі пляжі з неглибоким морем заманюють багатьох туристів.

Кароліно-Бугаз і Затока

odessa3

Це найбільш розвинута, після Одеси, курортна зона, що являє собою косу,  довжиною 10 кілометрів між  Чорним морем і Дністровським лиманом. В лимані завжди вода для купання тепліша, то ж завжди є кліматичний вибір.  По косі йде залізниця і автомобільна дорога з Одеси. Відповідно до залізничних станцій сформувались три зони коси: Затока, Сонячний і Лиманний. Кароліно-Бугаз – прибережна височина між косою і Одесою.  По всій довжині коси на кожному кроці можна зустріти міні-готелі і бази відпочинку. В цьому районі варто виділити село Сергіївку, що знаходиться поблизу Шаболатського лиману з лікувальними грязями, де є оздоровчий санаторій.

Ціни на добу (станом на весну 2014 року) відпочинку на морі в Одеській області:
– місце в кімнаті у приватного власника – 30-40 грн.
– щитовий будиночок на турбазі (без харчування) – до 150 грн.
– кімната в цегляному котеджі (без харчування) – 160-200 грн.
– однокімнатна квартира в Южному/ Чорноморську – близько 250 грн.
– двомісний номер в міні-готелі – 300-400 грн.
– проживання одної людини в пострадянському пансіонаті (спальний корпус, двомісний номер, триразове харчування) – 290-350 грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here