Сумська про свій підпис в листі проти Тимошенко

2888

Є такий вислів – “в сортах лайна не розбираюсь”. Про нього згадують, коли хтось з політиків намагається робити вигляд, наче відрізняється від інших колег своїми неабиякими чеснотами.
А я, здається, знаю людину, яка за специфікою роботи прекрасно вже повинна розбиратися у всіх сортах українського світського лайна. Звичайно, це… Катя Осадча, яка веде передачу “Світське життя” на телеканалі 1+1.

Осадча гарна, смілива і розумна жіночка з гумором. Тому я часом співчуваю їй, бо порядні (за моїм поняттям) люди аж ніяк не повинні опускатись до піару тих покидьків, яких так часто можна побачити на світських тусовках. І мене просто вивертає, коли ту мерзоту ще й називають елітою. Ну, але завдяки Осадчій можна хоча б припідняти гламурні лопушки, під якими те лайно переховується, і насолодитися відвертим виглядом та натуральним ароматом фекалій суспільства.

Іноді трапляються особливо гидкі консистенції, і тоді Осадча чіпляє на себе чудернацькі капелюшки, щоб не зврочили, а часом, коли дуже смердить, навіть прикриває носа спеціальними масками – як на фото.

Катя Осадча, яка веде передачу Світське життя

Так от, в одній з передач “Світського життя” (яка вийшла 1 квітня 2012) я випадково почув розмову Осадчої з Ольгою Сумською. Спочатку вони поговорили про численні перуки Сумської за 1500 євро, а потім Катя поцікавилася ситуацією щодо підписаного Сумською листа проти Тимошенко.

Стенографую – насолоджуйтесь:

Сумська про свій підпис в листі проти Тимошенко

Катя Осадча: Олю, не так давно ви підписали лист проти Юлії Тимошенко. В листі йдеться про те, що Юлія Тимошенко не політв’язень, вона шахрайка і вона корупціонерка. Підписання цього листа можна було уникнути.. чи вам, можливо, зробили пропозицію підписати цей лист, від якої ви не могли… утриматися?

Ольга Сумська: Ці люди, які запропонували мені підписати цей лист, ідуть на допомогу в соціальних питаннях. За підтримки Віктора Федоровича Януковича іде повна відбудова школи, в якій навчається моє дитя. Дійсно, в мене не було вибору… Ну, я могла б, так би мовити, проявити свою ініціативу і… сказати своє “фе”. Ну, я цього не зробила…

Катя Осадча: За кілька місяців до підписання цього листа ви співчували Юлії Тимошенко…

Ольга Сумська: … я зараз співчуваю… як жінці… як політичному лідеру… Вона надзвичайно харизматична і рівних їй немає… серед жінок… І це очевидно, всі ми це знаємо… І я, особисто, вважаю все ж таки, що така жінка не мала б сидіти у в’язниці…

Катя Осадча: … але листа ви підписали.

Ольга Сумська: … але листа я підписала… ну, тому, що в мене не було вибору.

Катя Осадча: Після того, як ви підписали цей лист проти Юлії Тимошенко, вам почали телефонувати прибічники Юлії Тимошенко, опозиція, з погрозами… Чим вам погрожували?

Ольга Сумська: Мені було нелегко – я отримувала есемески на особистий мобільний з конкретними погрозами.

Катя Осадча: Чим вам погрожували?

Ольга Сумська: “Вийдіть, Роксолано, вийдіть, покайтесь перед українським народом” (сміється).

3 КОМЕНТАРІ

  1. Коли натрапляю на Осадчу, то переключити канал просто не в силі. Треба таки мати талант, аби з нічого зробити щось!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я