Ставки на спортивні події в онлайні

2161

Спробував і я зробити спортивні ставки – всі вже говорять про ігри на спортивних прогнозах – навіть більше, ніж за сам спорт.  Для цього не потрібно йти в будку десь на сусідній вулиці, а достатньо знайти букмекерську контору в інтернеті. Де грати онлайн і як робити ставки, я напишу окремо – є надійні міжнародні ресурси.

Ставки на спортивні події в онлайніТак от, поклав я на рахунок онлайн-букмекера 20 баксів і пообіцяв собі, що ця сума буде лише для ознайомлення із системою, і що азарт не повинен мене змусити програти всі гроші, а тим паче, після програшу не буду вкладати у гру нові кошти.

Спочатку я діяв дуже обережно, робив надійні ставки, і лише на невеличкі дивіденди від них дозволяв собі експериментувати з ризикованими ставками, але зате з високими коефіцієнтами. Одного разу навіть вгадав точний рахунок футбольного матчу Іспанія-Ірландія : 4-0. Навіть, скорше, не вгадав, а спрогнозував (бо іспанцям тоді вартувало би виграти з великим рахунком, але не з такими зусиллями, що доводити до непристойного 5-0). Тоді на вкладених 2 бакси я отримав 22.

Сума на моєму рахунку подвоїлась, потім знову знизилась після несподіваного вильоту збірної Росії, потім на німцях та португальцях я потроїв свій баланс. Але крах прийшов, коли я майже всі гроші поставив на збірну Німеччини – як за перемогу над Італією, так і за виграш на чемпіонаті. Результат ви знаєте.

Залишились усього якихось 36 центів. І з цих копійок я почав новий етап – прагматичний і аналітичний, обережний. Кілька відвідин інтернет-букмекера – і за сьогодні з тих 36 центів вже стало 79. Тобто, банк подвоївся. Якщо, хай хоч і зі змінним успіхом, щоденно подвоювати свої кошти, то в будь-якого бізнесмена загоряться очі (особливо, якщо вкладати сотні доларів), але ризики все ж високі, тому для мене це всього лиш розвага, а не спосіб заробити на спортивних ставках.

А вам пропоную слідкувати за моїми експериментами – може і скористаєтесь чужим досвідом – на ньому, кажуть, добре вчитись.

4 КОМЕНТАРІ

  1. Сьогодні – за планом – подвоїв суму на шести ставках: $1.52
    Стовідсотковий результат прогнозування.

  2. Сьогодні було багато невдач і достатньо виграних ставок.
    Запам’ятався момент, коли у показах статистики одного футбольного матчу рахунок став 0-2, і я одразу розмістив ставку на сильнішу команду. Виявилось, що це була помилка – насправді рахунок став 1-1. Я програв.

    Загалом, сьогодні не вдалося подвоїти суму. 1.52 – 2.52

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я