Нове кільце у Львові

1498

У Львові повним ходом йдуть реконструкції і ремонт доріг. Зараз переробляють Личаківську і Городоцьку. І що я вам хочу сказати – треба встигнути сфотографувати ті частини Львова, які будуть капітально змінені.
Наприклад, в районі церкви Анни, на перетині вул. Шевченка і Городоцької планують зробити транспортне кільце. Рух з центру до Привокзальної буде йти через заїзд на вул. Шевченка, а потім з поворотом в районі театру. У зворотньому напрямку рух буде прямим, як і раніше.
Мені важко уявити, як там все організують, і які будівлі будуть знищені, щоб ту розв’язку закільцювати. І ще важче уявити, як тепер транспорт буде курсувати, бо якщо метою реорганізації руху було бажання розвантажити площу перед церквою, то для чого при цьому ще більше завантажувати вул. Шевченка?

2 КОМЕНТАРІ

  1. В чому буде завантаження Шевченка? Там 50 метрів дороги яка ітак завжди завантажена і напевно ї зроблять односторонньою, внз по Шевченка треба буде їхати по городоцькій по новому кільцю, яке буде проходити через частинку військової частини яка ітак пустує…

    • Ті, хто їхав з центру на Привокзальну, тепер будуть заїжджати на Шевченка.
      Але, якщо їх пустять по колу, тоді дійсно – без різниці (якщо не рахувати гаку, який доведеться проїжджати).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я