Навчання за кордоном

1194

Незважаючи на досить непоганий рівень освіти в Україні, чимало абітурієнтів вважають, що освіта, здобута за кордоном, дає більше перспектив і можливостей в майбутньому працевлаштуванні.

Основною причиною того, що спонукає до сумнівів, є навіть не ціна навчання у закордонних вузах, яка сягає десятків тисяч євро на рік, а прогалини у знанні іноземної мови. Найбільш популярними країнами, котрі пропонують здобути освіту закордонним студентам є Великобританія, США, Канада, Німеччина, Франція, Польща, Чехія та прибалтійські країни. Більшість з цих країн дають можливість здобути вищу освіту англійською мовою, проте навчання у Німеччині і Франції може здійснюватись лише національною мовою.
Якщо ви остаточно вирішили здобути освіту за кордоном, то варто ознайомитися із вступною підготовкою. Для більшості закордонних вузів обов’язковим є спеціальний курс підготовки абітурієнтів, або необхідно попередньо закінчений коледж при університеті. Деякі вузи взагалі не приймають студентів без попередньої підготовки, особливо це стосується рівня бакалаврату. З магістратурою таких питань не виникне. Хоча для вступу на бакалаврат в Польщі достатньо тільки атестату про здобуту середню освіту.

Незалежно від того, чи ви готуєтесь до вступу у закордонний вуз, чи вирішили просто покращити мовний рівень, варто зауважити, що найкращий спосіб – це вивчати іноземну мову в середовищі її носіїв. Тому закордонні країни пропонують різноманітні мовні курси та школи-пансіони.

Вибір іноземних вузів досить різноманітний. Головне – визначитись зі своїми можливостями та майбутніми перспективами. А навчатись ніколи не пізно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я