Найкращий спосіб донести думку про потребу кинути курити

1321

Як приємно, коли рекламна акція зроблена зі смаком і досягає своєї мети, переслідуючи при цьому благородні мотиви. От, наприклад, в Таїланді відзняли ролик, який збільшив число дзвінків на гарячу лінію фонду пропаганди здорового способу життя на 40%.

Ще не бачив кращого способу донести до курця думку, що треба кинути курити.
До людей, які курять на вулиці, підходять діти із сигаретою в руці і просять підкурити. Дорослі починають їм пояснювати, що куріння шкідливе, що воно викликає рак і емфизему, що курці рано вмирають і т.п. Тоді діти дають їм в руки складену листівку і йдуть.

http://www.youtube.com/watch?v=-u-rhnV4l08

В листівці написано: “Ви турбуєтесь про мене. А чому не турбуєтесь про себе?”
Нижче вказані телефони гарячої лінії.

Цікаво слідкувати за реакцією курців. Вони не розуміють, що робиться, з певним острахом розгортають папірець, але не можуть не розкрити його і не прочитати. Творці відео кажуть, що потім люди кидали сигарети, але жоден не викинув листівку.

Я вважаю, що це шикарно, просто геніально придумано і реалізовано. Жодного примусу і залякування. Курці самі ж розказують, що може загрожувати любителю цигарок, а потім стоять шоковані дещо загадковою поведінкою дітей. В результаті – емоційна дірка, в яку входять власні ж слова про шкідливість куріння.

Мало того, що така акція безпосередньо діє на самих курців, так це ще й хороший спосіб провести профілактику серед дітей, яких залучили для проекту. Та й фінансово, думаю, набагато вигідніше створювати саме таку соціальну рекламу, а не знімати тупі ролики з банальними страшилками про погані звички і їх шкоду здоров’ю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я