Мікрохвильовка

2202

Купив недавно мікрохвильовку. Це такий магічний ящик, який без вогню та диму може варити, смажити і підігрівати.
Не дочекавшись якої-небудь акції зі знижками, просто поїхав у Фокстрот за покупкою. Дуже вже хотілося придбати це чудо, бо підігрівати собі обіди, витрачаючи купу часу, посуду та олії, набридло. А так, налив собі борщу в тарілку, поставив у ящик, сказав: Крекс! Фекс! Пекс! – готово! – все парує і проситься до писка.


Отож, у Фокстроті одразу побіг у відділ магічних пічок. Треба сказати, що персонал магазину здивував мене своєю байдужістю. Кілька міцних хлопців у червоних курточках тинялись магазином з виглядом загублених у великому місті дітей. Іноді вони підходили до дівчат, що нудьгували за касою, і їх тепла бесіда нагадувала старі радянські часи, коли продавці овочевих магазинів відгороджувались від покупців банками з морською капустою і займались особистими справами весь робочий час. Звичайно, я не подібний на достойного відвідувача (небритий і в старому революційному одязі), але ж можна було все-таки хоч стандартне питання задати: “Вас щось цікавить?”… а потім вже побурчати: “Ходють тут, ходють… Тільки дивляться і нічого не купують”…

Довелося самому зловити одного загубленого хлопчика в уніформі, який необережно проходив поруч, і поцікавитись, що він порадив би з мікрохвильовок. Хлопчик спочатку довго здивовано приглядався, ніби з ним раптом заговорила табуретка, а тоді в`яло провів рукою по стенду з пічками і щось забурмотів собі під ніс. Здається він просто читав цінники. Вражений такою освіченістю продавця та отриманою інформацією щодо особливостей асортименту, я вирішив не знущатись над персоналом магазину і просто тицьнув в ту пічку, яка була з недорогих, мала електронне керування і при цьому з гарним виглядом. Але навіть після сказаного мною чарівного слова “Купую” загублені хлопчики та їх мамусі не перестали ліниво грати свої ролі, а просто покликали якогось “шестьорку”, який зробив усю важку роботу і навіть допоміг винести коробку з пристроєм на вулицю.
Мікрохвильовка “Деу” сподобалась. Вона виявилась навіть з системою CRS. Я точно не знав, що це таке (мовляв, мікрохвилі більш рівномірно хвиляться), але наклейка на дверцятах все пояснила і… викликала сміх: “Чмо макое CRS?”.
Хоча, ми б їх ієрогліфи теж з трудом розбирали. Ця наклейка, до речі, є у Екслера в баннізмах.

mikro

Новина про новий кухонний пристрій швидко поширилась сусідами і навіть почала обростати легендами. Одна з таких легенд свідчить, що тепер OOHFIRO все гріє в мікрохвильовці – навіть туалетний папір! (бо зимою в туалеті холодно). Деякі скептики не на жарт вступили в дискусію і висловили сумнів у тому, що мікрохвильовка здатна підігрівати такий непродуктовий предмет, як папір. Усі суперечки припинив дослід. Так – мікрохвильовка здатна підігріти рулон туалетного паперу. Тепер наші попи врятовані – їм морози не страшні… якщо, звичайно, у вас є мікрохвильовка.