Козаки і футбол: чому не спрацював сценарій мультфільму?

1192

Розслідування того, чому не спрацював сценарій мультфільму, де козаки завоювали Кубок Європи.

Коли стало відомо, в які групи потрапили команди на Євро-2012, і яким буде порядок матчів, то хтось звернув увагу на мультфільм “Як козаки в футбол грали”, що був відзнятий ще у далекому 1970 році. Нагадаю, що в мультіку козаки вирушають на Острів (тобто, до Лондону в Англію), щоб виграти у місцевих островитян і отримати золотий Кубок. По дорозі вони обігрують Лицарів, а також Мушкетерів.

Багато хто одразу побачив аналогію: лицарі – шведи (хоча, скоріше за все, в мультику були німці), мушкетери – французи, островитяни – англійці. Тобто, це є склад групи, в яку потрапила і збірна України. І навіть порядок матчів у мультфільмі співпадав з порядком ігор нашої збірної на чемпіонаті Європи у 2012 році.

Але це ще не все. Найбільший ажіотаж на цю тему розгорівся, коли ми не тільки виграли у шведів з таким самим рахунком, як і анімовані козаки у лицарів, а й коли навіть порядок забивання м’ячів співпав (спочатку нам, а потім ми у відповідь два голи).

Зважаючи на таке чудо, всі були у передчутті перемоги над французами. Але, як ми всі вже знаємо, після пам’ятної зливи з блискавками у Донецьку українська збірна програла.

А знаєте, коли все пішло не так? Коли саме збився отой переможний для нас сценарій?
Виявляється, за жеребкуванням, яке відбулось 2 грудня 2011 року, матч Україна-Франція мав розпочатись не у 19.00, а в 21.45. А в 19.00 мали грати якраз англійці зі шведами.

Чомусь порядок проведення матчів 15 червня було змінено вже після офіційного жеребкування якимсь окремим рішенням УЕФА.

http://www.youtube.com/watch?v=AEB0scnJKO4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Впишіть своє ім'я