Гараж шейха і багатоколісні позашляховики

586

Шейх з ОАЕ Хамад бін Хамдан Аль Нахьян володіє однією з найбільших колекцій автомобілів в світі. Гараж шейха з раритетними авто налічує кілька сотень машин. Найдостойніші з них зараз знаходяться в музеї Emirates National Auto Museum.
Серед них є абсолютно дивовижні екземпляри – наприклад, пересувний чотириповерховий будинок у вигляді земної кулі, репліка Dodge Power Wagon, що перевищує оригінал в 4 рази, а також кольорові Мерседеси – по одному кольору веселки на кожен день тижня.

“Чорний Павук” – шестиколісний машина на базі Ніссан Патрол (Nissan Patrol). Позашляховик Чорний Павук шейха Хамада використовує зміну пари передніх коліс – це, можливо, дає деяку перевагу автомобілю при пересуванні на дорозі з перешкодами, на сильно пересіченій місцевості (наприклад, в піщаних дюнах).

“Білий Павук” – не менш дивовижна машина. У цього авто цілих вісім коліс! Позашляховик Білий Павук шейха Хамада швидше замислювався, як круїзний транспорт, а не як джип, що долає перешкоди. Свідоцтво тому – оглядовий майданчик на передку машини. Там може розміститися весела група любителів подорожей на свіжому повітрі. Навіщо насправді автомобілю такий виступ і чотири пари коліс, пояснити важко. Можливо, так краще охолоджується радіатор і забезпечується надійність при проколах коліс. Ну, і avto-vip.com нагадує, що не варто забувати про просте бажання людини справити враження на публіку.