Кіно про Побачення на Мерседесі

1010

“Побачення” – короткометражний фільм, який одним включенням камери зняв Клод Лелуш в 1976 році. Свого часу фільм став легендою у автомобілістів і цінителів кіно. Божевільна гонка по Парижу (пів на шосту ранку) протягом восьми хвилин, з ревінням мотора, вереском шин на поворотах, де водій реально наражає на небезпеку себе та інших учасників руху – от і весь нехитрий сюжет фільму.

Після прем’єри короткометражки у багатьох виникли питання: на якій машині їхав герой фільму, хто сидів за кермом, з якою швидкістю була подолана дистанція і чи був заарештований Клод Лелуш? Відповіді на багато питань щодо кіно про автомобільну гонку можна знайти. А поки дивимося фільм «Побачення».

http://www.youtube.com/watch?v=JeNc4AHEZso

Стверджують, що Лелуш дійсно був заарештований після першого показу «Побачення», а сам фільм довгий час пролежав під сукном, поки стрічку недавно не реабілітували перевиданням на DVD.
Водієм був сам Лелуш. Режисер прилаштував камеру на автомобілі Mercedes-Benz 450SEL 6.9 і зважився на ризикований вчинок після того, як влада не погодилась на його пропозицію перекрити рух міста під час зйомок і дозволити зробити унікальний заїзд.

Автолюбителі, звичайно, здивуються – у Мерседеса ж зовсім не такий звук мотора. Відповідь проста – звук наклали окремо, проїхавши по трасі ще раз на автомобілі Ferrari 275GTB.

Треба зазначити, що Мерседес (про Мерседеси можна почитати тут), використаний на зйомках, був зовсім не звичайним автомобілем. Mercedes-Benz 450SEL 6.9 був випущений у вкрай обмеженій кількості. Він мав революційну технологію підвіски, а 6.9-літровий V8 двигун забезпечував потужність 286 л.с. і максимальну швидкість 241 км/год. Ціна такого Мерседеса була на рівні 40 000 дол., що в ті часи було рівнозначно вартості Роллс-Ройсу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here